Platonicka nevera ?

Príspevok v téme: Platonicka nevera ?
vierka33

Ludia,co vravite na to,ze muzovi po 10rokoch najdete sms typu-"cau zlatko,tak ako som sa ti vcera pacila?"tak odpisala som,ze celkom ano.A ona,ze mozme sa stretnut este.Pytala som sa muza co to je ako.On,ze joj,nic sa neboj,keby si ju videla...taka skrata. - zhnusil sa mi a od vtedy sa na vlastneho muza divam ako na chudaka.Vraj si len pislali a on ju odviezol domov z akcie/17r studentka/-doma zena s dvoma malymi detmi-to ako ja.No nie sme my zeny jebnuteee? Bezhlavo sa zamilujeme,starame sa o detske zadky a manzelove brucha a oni si robia prcu? Chlapi, hlaste sa, nema nejaky slobodny chut na flirtik?? :-) vsak coby nie so mnou,o nic nejde.

m.ercy

vierka pacia sa mi tvoj pristup :) ja som prave na vyske a uz 5 rokov mam frajera, milujem ho strasne a planujeme spolu buducnost. lenze ja som jeho prva priatelka a on moj, a prave preto sa strasne bojim buducnosti. ze si neuzil, ze ked budem starsia bude behat za mladsimi. ja neviem ci sa mi to len zda, ale vsetci muzi to robia. priatelov otec, moj otec, vlastne naozaj skoro vsetci muzi ktorych poznam opustili svoju rodiu kvoli milenke. preto sa celkom bojim buducnosti. ja to vidim tak, ze ked uz je muz starsi, ma za sebou nejaky karierny postup a iste postavenie, zacne u neho druha puberta, zacne kukat na mladsie (je jedno ze ma doma krasnu zenu, ktora ho milovala este v maldosti ked nemal nic). a mlade chuderky zlatokopky to samozrejme pritahuje, vacsinou si pohodlny zivot poistia (boze tolko deti v mojom okoli pribudlo, otca mozu volat dedo :)) mne to pripada zvratene, odsudzujem to a nikdy by som si so zenatym nezacala, to by bol pad na same dno. tak ti drzim palce, aby si tvoj muz uvedomil aky poklad doma ma,skus mu to pripomenut ,)

technécium

tie sú pekné- vek skla a ocele, tie aj mne imponujú, 20st.-tie sú nudné, ale 19st.- stará dobrá klasika

vierka33

Plysiak prosim neurazaj trubicku.
Aby ludia vliezli spolu do postele - na to musia chciet dvaja,ze? Takze najprv ti zenaci co to chcuuuu a chovaju sa nečestne k svojim manželkam a až v druhom rade naivne 17tky,ktore by im mohli byť dcerami ze.

technécium

tak to bude asi fakt škrata ako tvrdil tvoj manžel, keďže má 120kg, a k tomu flirtíku-páčia sa ti telegrafné stĺpy 20 storočia

Plysiak

ja som sa neurazil.. mna ta bolo aj luto.. lebo.. ale to je jedno.. proste nemam rad typ zien ktore to robia so zenacmi.. a rozbijaju manzelstva.. proste si o takych myslim ze nerespektuju sukromie a su .... chudery.. tot vse..

vierka33

A technecium -
celulitida-bola znama uz v staroveku,len okolo toho nerobili tolko reci,lebo nosili dlhe osatenie.Taketo starnutie a vraskavenie-typu pomaranc koze - sa vekom tvori ako u zien tak u muzov,len zial zeny maju tensiu kozu tak to skôr vidiet.Pozri si vecer na svoju ritku do zrkadla a nezlakni sa ak mas nad 25r. :-)

vierka33

Lidičy,len sa mi tu nehadajte takto.
Chcem len vase nazory-ale ste tu vsetko tak mladi.Chcelo by to starsie zeny i muzov,tak v mojom veku - mam uz 35,ale stale 53kg celkom zachovaly zjav :-)
Manzel ma 37 a 120kg :-)okrem toho brucha je tiez zachovaly este.

technécium

milá elvírka škoda, že sme sa nespoznali potom by si videla aj vedela čo je obdivné a už by ťa vôbec nič nestresovalo, a moja reakcia by bola, taká, že by som ju sprdol kde zobrala peniaze na mobil lepší ako mám ja

trubicka25

No samozrejme, kazdy si povedal svoj nazor, to som cakala a neurazam sa ako pani velkomozny. Dolezite je ze sa neurazila tá ktorá temu zalozila a povedala svoj nazor. Vázim si ta.
Inak co sa tyka mna aj ked nerada o sebe rozpravam, tu som chcela niekomu pomoct. Ano momentalne mam vztah, zatial pol roka so slobodnym muzom-je skvely, ano keby chcel podviest podvedie ma. No ale aby som mala chlpov zadelit su deticky a su chlapi. tento je chalp, uvidím ako sa to vyvinie./aj ked vidim mnozstvo neprajnikov(:,z ktorych sa iba bavím/ Ako ste si vsimli, dala som zbohom tej ,,chudere,, ako sa tu niekto vyjadril. A áno prezila som aj kratkodobe lásky študentske, nielen so zenatými. Clovek by si pomyslel ze som toho za kratku dobu dost prezila, ale zocelilo ma to a posilnilo a viem ze urcite chyby by som uz nespravila. Sama si priznavam ze som chcela nielen inym ale aj sebe nieco dokazat. Prisla som o to s muzom ktorý bol v tej dobe podla mna ten spravny - nepovedala by som ze pravy. Neprisla som o to v 14 ani 15, nebolo to dvojminutý pokus o sex ako tu na fore mnoho ludi opisuje. Bolo to skvelé.Mozno ma niekto povazuje za lahsiu, ale v tejto chvili sa tak uz necitim. Co bolo bolo dala som tomu zbohom a idem dalej. Zo svojich chyb ucim inych aby tie chyby nespravili. Plysiak nebud urazeny a roztekany, nemyslela som to tak vazne ako si to myslel ty. Vies ked pises urazky v celom prispevku a nakoniec sa ospravedlnis co som tu videla dvakrat, tak bud to nemyslis vazne alebo si riadny pokrytec. Prosim prepac mi ked sa ta to dotklo. No páčilo sa ti to?