Platonicka nevera ?

Príspevok v téme: Platonicka nevera ?
vierka33

Ludia,co vravite na to,ze muzovi po 10rokoch najdete sms typu-"cau zlatko,tak ako som sa ti vcera pacila?"tak odpisala som,ze celkom ano.A ona,ze mozme sa stretnut este.Pytala som sa muza co to je ako.On,ze joj,nic sa neboj,keby si ju videla...taka skrata. - zhnusil sa mi a od vtedy sa na vlastneho muza divam ako na chudaka.Vraj si len pislali a on ju odviezol domov z akcie/17r studentka/-doma zena s dvoma malymi detmi-to ako ja.No nie sme my zeny jebnuteee? Bezhlavo sa zamilujeme,starame sa o detske zadky a manzelove brucha a oni si robia prcu? Chlapi, hlaste sa, nema nejaky slobodny chut na flirtik?? :-) vsak coby nie so mnou,o nic nejde.

evina

Typicka reakcia muza,co prave zliezol zo stromu.Su tak odkrveni a postavi sa im uz len pri tom,co tu pises vierka.
Potom je jasne,ze nemaju cim premyslat a chovaju sa len pudovo.Vlastne penis im rozkazuje :-)) Ako mozu riadit firmu,podnik a stat?? ach jaj.Len sa tvaria robia image,maju na to ludi-zeny.

jano_43

Vierka,co tolko vysilujes kvoli obycajnemu odvozu a smske?ved sa nic nestalo a vy zeny musite stale nieco riesit.Sadni mu na gule obkrocmo ty a uvidis.Nerieste ale sexujte s manzelom,hlavne oral mu doprajte, a nebude mat ani pomyslenie na nejake studentky :-)))))))

vierka33

plysiak-dik za prispevok,nedotkol si ma ani som sa neurazila.Moj muz ma doma peknu zenu /za mnou sa stale otacaju muzi az mi je luto ich zien niekedy/,krasne dve male deti,stale navarene a upratane-takze starostlivost ako ma byt aj lepsia.Chyba je,ze sa az privelmi venujem detom asi...Ale nememu decku ani mama nerozumie ze?Takze som mu povedala,ak ma problem,nech to preberie najprv so mnou a az potom si nieco dokazuje /presne ako pisala ninus2/.Vravel,ze nevie preco jej odpisoval a odviezol ju..proste zvedavost,potvrdenie si ze este nepatri s tym bruchom do stareho zeleza a tak.Toto mi nevadi-krize str.veku rozumiem.Vadi mi na muzoch slaba vôla,ovplyvnitelnost...ved keby to bola krasna sexy studentka a sadla mu obkrocmo na "gule"....muzi su tak vôlovo slabi,jesitni,mysliac si ze okolo prave neho sa toci svet..Zena viac mysli na deti,na rodinu,len neublizit muzovi /kolko som ja mala prilezitosti :-)/.Ta moralna slabost mi vadi u muza a hnusi sa mi to.Aj som mu to povedala a jeho odpoved len: mas pravdu sme slabsiii.Takze tak.Teraz je to u nas na bode mrazu,na sex nemam ani pomyslenie-takze si môze balit koho chce, aj desat naraz.Nebavi ma zachranovat a riesit nas vztah,ked ja som nic zle neurobila a mam ine starosti.Je to na nom,ako to bude dalej.Ale on rano vstane a bude sa spravat aj tvarit,ze vsetko je ok. :-)) To vela muzov zvykne a potom sa divia,preco si zena bali kufor :-))

Plysiak

ano.. trosku to je aj so mnou tak.. aj ked mam dievca, pacia sa mi ine.. viem ze so ziadnou by som nikdy nic nemal ale mam poznamky napr ta je kocka, alebo pozri aky zadok.. a tak.. vravis ze mas 35 rokov, partner bude asi starsi.. mozno chcel iba "vyskusat daco nove" nepises aky mate vy sexualny zivot.. skus aj daco o tom, ci to robite stale ci casto a ci to je ako ma byt, ci ta uspokoji a ak nie ci predstieras alebo nie.. taktiez dopln ze ci si myslis ci to je len "nachvilku" alebo sa poznaju uz dlhsie a ci to bolo medzi nimi uz viackrat, skus sa s nim porozpravat o tom ci ide iba o sex, ja myslim ze ano, vyznelo mi to ze mas 2 deti, o tie sa stara a ma ich rad, a urcitiym sposobom chce aby ste boli rodina, aj ked ma este stale tuzbu po sexe a mozno ta to urazi, ospravedlnujem sa, ale.. uz ho tak nepritahujes.. je to taka "kriza" proste 10 rokov stale to iste.. skus to este trocha doplnit rozviest, mozno ti pomozem ak o to stojis ak sa ta moj prispevok moc nedotkol, ak ano tak sa ospravedlnujem....

ninus2

Myslim, ze rozumiem. Ale poradit asi neviem. Jedno vsak viem a ako zena zrejme nikdy nepochopim resp. sa s tym nestotoznim, ako sa chlapy stale musia na nieco hrat a nieco si dokazovat! To je zrejme pripad aj tvojho/vasho muza. Nejde o to, ze by sa zalubil a mal milenku alebo mu nieco chybalo a za to mal milenku. Idu tu len o ich trapnu jesitnost, aby si dokazali ze mozu este flirtovat s mladou zabou. Je to bohuzial zrejme ich prirodzena vlastnost. Mam 25 a som na VS. Flirtuju s nami babami a maju nechutne narazky pani profesori kazdeho veku. Dokonca cim su starsi, tak maju nechutnejsie poznamky. No nie je to len o krize veku. Stretavm sa s tym, ze moji spoluziaci a rovesnici flirtuju s 15-tkami a s obrovskym nadsenim popisuju ako mnohym 13-tkam prip. aj menej uz vyskajuju " jablcka na hrudi". Oni tie baby nemaju zaujem, udajne len riesi ake krasavice sa z nich rysuju, no mne osobne su ich reci dost protivne. Takze s chlapmi je to zrejme asi tak.

vierka33

ninus2 - dik za nazor.
S tou skratou som trosku sms-kovala,takze kocka z ucnaku ktora nevie pravopis ma nezaujima-jasne,ze na mna nema,ja Ing.Ale tiez je pravda,ze ona ma telo 17rocnej /co si este pamatam,ake je krasne/a ja mam telo,aj ked stale pekne a stihle,ale predsa uz 35rocnej zeny po dvoch pôrodoch,co chlapi nikdy nikdy neocenia,ze im zena porodi deti,riskuje svoj zivot a obetuje svoje krasne telo.Mne vsak ide o ine.Moj muz u mna hlboko klesol,aj ked viem,ze nic nebolo medzi nimi.Vazila som si ho,ale zistila som,ze len kecal a splachal.Zhnusil sa mi.Divam sa nanho uz inac a hrozim sa toho,ze to meni nas vztah.Nevazim si ho. Rozumiete mi?

ninus2

Moja, to oni vzdy tvrdia aka skrata, aby odviedli tvoju pozornost! Ak by si ju videla nazivo, mozno by si bola prekvapena, ze to moz byt aj pekna kocka- co mimochodom vobec o tebe netusi. A ked aj tusi, mozno ju tvoj muz zmotava uz pekne dlho a ona ani nevie ako sa ocitla v stave naivnej zamilovanosti. Muzovi by som na tvojom mieste urcite neverila ani slovo. Resp. teraz mozno ide o flirt, ale ver, ze to neskonci len pri nom. Ale zatial nic neries, len pozoruj. Resp. zacni sa o seba viac strat a vyvolaj v nom ziarlivost, ved na teba nejaka sopla predsa nema. Verim, ze si kocka co sa o seba stara, v posteli si to uzivas a mas uz aj rozum a skusenosti. Kam sa ona moze na teba hrabat? Hm..?