chlapy poradte

Plysiak

preco by si to nemala dokazat.. vies o co krajsi vztah by to bol keby si mu povedala kto vlastne si?? nemusis sa bat ze by to bol trapas, alebo je to trapne ze v tvojom veku si panna... len... ja by som to neriesil klamstvom uz len koli tomu ze.. ono sa to fakt vrati.. vrati sa kazda jedna malickost ktoru sme v zivote urobili... ty ho oklames teraz.. no co ak na to pride casom... bude ho to moc boliet.. alebo co ak ta podvedie a bude ti potom klamat... ake by to bolo.. a nie je pravda ze to je ine.. je to obycajne klamstvo.. ver mi ze by sa to vratilo... nemala by si mu klamat... a dalsia vec je to ze sa k tebe ako k panne bude uplne inak spravat budete v rozhovore "co kto ma rad, ako to robit" uprimnejsi, otvorenejsi, a.. bude to fajn.. len sa mu to neboj povedat... kazdy zvladne to co povie "to zvladnem" ak nedokazes povedat pravdu tvojmu chlapcovi, ak nedokazes byt uprimna... myslim ze to nie je tvoj pravy.. vztah by mal byt zalozeny na uprimnosti a nie na klamstve.. mozno sa len bojis ze ho tym stratis, ale to vobec nie je pravda...

nikolpd

plysiak
dakujem za radu, ale ja nie som z tym povah ze sa mu priznam, mozno niekedy casom, ale teraz to urcite nedokazem, na to som moc tvrdohlava. S tym vybratorom by nebol problem, davnejsie som pouzivala. ja sa len bojim, ze nastane nejaky trapas, pri ktorom to zisti, a nebudem vediet co robit. jedine co mu na to budem vediet asi povedat, ze som dlho nemala sex, a potrebujem si na neho zvyknut.ci nie?

Plysiak

:D:D:D to ze si panna? aby si to nevsimol?? pobavila si ma.. preco mu klames :( viem riesenie.. sprav sa s robertkom, aby si prisla o blanu a aby si vedela co ta caka ked budes hotova.. ale.. ak ti mozem poradit.. povedz mu ze si panna.. bude to omnoho krajsie, citlivejsie, jemnejsie.. mozno sa len bojis no chcem aby si na svoj prvy sex spominala len v dobrom.. nehambi sa za to.. povedz mu ze si cakala na toho praveho, ze si nechcela len tak s hocikym, a uz vies ze on je ten pravy a ze ta mrzi ze si ho klamala, ale.. prosim ta neklam ho.. vsetko sa ti vrati aj to ze si ho klamala.. viem o com rozpravam.. len sa neboj.. smelo do toho a drzim palce :) bude to krasne uvidis :) drzim palce.. dokazes to :)