kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

cloe

Ja som mala porobenie (urieknutie ) Bola som stale slaba a ospala,prestalo sa mi darit v zivote a smola sa mi stale lepisla na paty.Nasla som na internete stranku kaitan.sk pana Kaitana a napisala mu,poslal mi bezplatne techniku kde som zistila ze mam skutocne porobenie,zaplatila som mu a pustili sme sa do spoluprace,o par dni to zacalo byt uz omnoho lepsie a dnes musim povedat ze mu velmi dakujem a je to obrovska zmena k lepsiemu,jednoznacne odporucam.

ksl

No musela som vo stvrtok ist do Ke vybavovat nejake veci a mala som v plane sa ti hned ozvat, ale normalne osud asi chcel,ze u nasich nesiel internet,no a teraz musim naspat,som aj s babikami...Inak vo stvrtok padlo moje dialnicne panenstvo a tusim si ma za Zilinou aj policajti sfotili..Som skratka neodolatelna...A co tvoje zeny?

ksl

Ahoj ja som bola u rodicov na vikend, ale nesiel im internet, az teraz, ale za hodinu idem naspat. Zase som strasne chora, prechladla som v novom byte- je to studena diera.Nove mesto je ok,ziadny naduty malomestiaci a debilna vrstva tupych zbohatlikov, ako v KE. Netusim kedy sa mi zase podari na internet,kazdopadne ti fandim aj nadalej, nech sa ti medzitym dari a nech uz konecne stretnes tu pravu!!! Pa - pa

leerka

aha, takze ty sedavas naboku , na tych schodikoch....tak kazdy podla vlastneho uvazenia.... a nepripadas si ako vydedenec ? :-)

technécium

neviem ja som si ich ešte nekúpil a sedávam bokom od ostatných ak sa dá, stačia dve voľné miesta bokom a