kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

tuším si spomínal aj Danikena a Tolkiena..Neviem,či som to napísala správne..To čítali môj otec a brat...A ešte som si spomenula,že som prečítala 5 častí Harryho Pottera...Si ohúrený? :)

ksl

Prečo vieš bez problémov nadviazať na zmysel mojich abstraktných prirovnaní a výlevov?
Ja som nečítala nikdy nič, okrem Via Mala a Agathy Christie...Teda viem národnosť tých spisovateľov,ale to asi len kvôli strednej..Ja som sa vždy bála byť sama..Neviem prečo..

technécium

čo prečo láska, zaujímavo sme sa ovplyvnili aj ja si všímam veci z iného uhla pohľadu
u teba a klesnúť rating, smejem sa, no ja som zasa chodil opačne ako ty, ja som chodil z hospody do knižnice- dokonca aj na beletriu- milujem dostojevského aj ruských velikánov romantizmu, potom extra trieda je edgar allan poe, goethe, čapek...-aspoň si vieš urobiť predstavu aký som na základe týchto spisovateľov, majú niečo spoločné vo svojich dielach a samozrejme potom klasika-london, kipling..., to si zober v našej hospode som bol považovaný za intelektuála, ja som vždy po opici čítal-musel som rozmýšľať nad dielom a nebolela ma tak gebula z chlastu a dosť veľa som čítal

ksl

No poväčšinou tam boli pestované a moletnejšie a potom dôchodcovia,ale bolo to také zvláštne, začínam vnímať veci aj z tvojho uhla pohľadu...Dôchodca tak okolo 70 a čučí do počítača, tomu hovorím sila ducha...V tej knižnici sa totiž objednávajú knižky cez počítač...No možno je to všadeuž tak,neviem,lebo k smrti neznášam vedeckú knižnicu...My šme tam s kamoškou chodili len keď to už bola otázka života a smrti, inak každý iný pokus ísť do knižnice skončil pivom alebo kávou kdesi po ceste...My už sme potom ani nehovorili,že ideme na pivo,ale že ideme do vedeckej...Ták a teraz mi asi u teba klesol rating..

technécium

UROBOROS wikipédia:Uroboros alebo ouroboros (z gr. ουροβ óρος - požierač chvosta) je starodávny symbol, ktorý zobrazuje hada alebo draka požierajúceho svoj vlastný chvost.

Tento symbol sa spája s alchýmiou, gnosticizmom a hermetizmom. Predstavuje cyklickú podstatu vecí, nekonečný návrat od konca k začiatku, sebazničenie a sebaobnovu.

Na niektorých zobrazeniach je Uroboros spolovice biely (svetlý) a spolovice čierny (tmavý), čo naznačuje symboliku jin-jang, znázorňujúcu dualitu vecí; vzájomne sa doplňujúcich opačných princípov

technécium

charakterizoval by som to v danej chvíly takto
ten piesok, je číry a čistý, niečo iné ako priemer a tento piesok dokáže rozpustiť a pretaviť len ohnivý dych draka a urobiť rám tomuto zrkadlu čistej lásky, len skutočný a osamelý kováč-rak zpiatočník--takto by to aj mohlo byť nemyslíš