kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

technécium

vieš toto je ďalšia vec čo ma na tebe fascinuje, presne tak som to myslel ako si to povedala, len ja sa neviem tak vyjadriť ako ty, keď čítam tvoje príspevky v iných témach, tak vieš tak od srdca, bez škrupúľ poradiť a pritom tak taktne, kdežto ja to myslím približne rovnako, ale poviem to tak ako to tu prispievam a ty nielen, že to pochopíš čo som myslel, ale ma aj vieš predbehnúť v myšlienkach, myslíme asi trošku dopredu a niektorým bez vysvetlenia tých medzimyslení, je dosť ťažké to pochopiť, nieto sa ešte pridať

ksl

ano, ale mi už kopeme vyššiu ligu..Najprv to bolo vykecať a potešiť...Ale výnimočné je práve to, že tá fáza trvala relatívne krátko a potom nasledovalo presne toto..Je to tebou,ty nie si priemerný a tým pádom sa dá s tebou o hocičom...Ja som ti písala aj inde, do iných tém, bolo zaujímavé, že vždy si sa chytil, ale to nie akože test, ale jednoducho ťa moje odpovede zaujali, aj keď si možno nevedel, že o koho ide

technécium

na tom van goghicu si ma bohovsky pobavila, dík a keď to má aj výchovné dôsledky a malá ani nevie, že vďaka mne- asi prešla na kubizmus-okno, zaujímavá spleť farieb, matematicky dokonalé rysy maľby, ktorú nepochopí nik okrem autora, no picasso bude mať vážnu konkurentku

ksl

Neviem ako si to pochopil,asi som to zle popísala...To celé je naopak, on je nasraný na mňa za tú našu minulosť a ešte stále sa s tým nevyrovnal, mňa ponižoval len kvôli tomu, aby som si nemyslela, že je so mňa dosratý,že mu volám a takisto mu nemohlo dobre padnúť,keď on o svoju lásku prišiel,zase, a ja sa mám fajn...Z toho mám hnusný pocit, nerada spôsobujem ľuďom blbé pocity

technécium

ja som zas typ, ktorého povzbudí presne niečo ako tvoje príspevky, nie len vypočuť pritakať, ale to rozvíjať a dopĺnať, povedzme jemne protirečiť- presne ako to vieš ty a si jediná žena ktorú poznám čo to vie a tak geniálne, neviem to opísať-nie priemerne, proste kecať o niečom v inom štýle

ksl

Odkedy ťa poznám,tak mávam veľmi ťažké rána...Detváky už skáču okolo mňa hocikedy aj 1 - 1,5 hod. kým som schopná vstať z postele a dať im najesť...Dnes som takisto vstávala s pocitom,že sa asi dovraciam od únavy a pri pohľade na svoju Van Goghicu som ihneď myslela na teba a len a len vďaka tebe som ju hneď na dobré ráno minimálne nezhulákala...Mala komplet celé rúčky od modrej fixy, ústa od zelenej a celé jedno líco na červeno...Aj okno bolo na červeno..Naozaj vďaka tebe (spomenula som si na tú predstavu ako spolu maľujete stenu), som sa ovládla a neurobila som nič, len som ju šla umyť...

technécium

však máš manžela, vieš ja nechápem ženy, automaticky berú všetko nepríjemné na seba a vrchol je, že sa oni sami ešte potom aj ľutujú a nie je to ich chyba- všeobecne, iste je to trochu zložitejšie ale vo vzťahu sa musia robiť kompromisy na oboch stranách nie láska
môže to byť zaujímavá práca a nebude pre teba moc jednotvárna, jasné teraz to máš trochu ťažšie ako sa môže zdať mne, len to beriem podľa nášho písania a ja keď som robil niečo tohto typu tak ma to muselo zaujímať inak to nebolo ono-asi mi rozumieš
inak som nejaký nevyspatý tak tento príspevok ti asi bude pripadať iný ako ostatné- žeby tvrdší, ale vopred sa zaň ospravedlňujem, lebo som nejak začal ožívať- prečo asi

ksl

však tak to je u mňa stále, každý sa mi vykecá, ja mu dám pocítiť, že to neva, že sa to určite spraví, pretože dotyčný/dotyčná je proste šikulka...A samozrejme, že to poväčšinou nie je pravda ale nádej stačí..

ksl

ide o prácu pestovať nejakú odrodu ako pokus,sledovať a vyhodnocovať a potom odovzdať pozorovania šéfovi a podľa toho potom ten ústav povoluje/nepovoluje pestovanie tej odrody v SR...Neviem či ma to bude baviť,ale má to 37,5 hod. prac. týždeň,takže by som teoreticky vedela chodiť pokočky do škôlky a nepotrebovala by som nijakú pomoc..Ja som strašný mezek, ja jednoducho neviem požiadať a potom aj prijať pomoc..Ja si musím všetko urobiť sama, akokeby som sa hanbila niekoho otravovať svojimi vecami...