kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

ksl

no nedá mi...Viem si dokonale predstaviť našu naslepo bláznivú jazdu ostrovom...Sex pod olivovníkom...Nikde nikoho, pretože domorodci sú cez deň zalezený doma a turisti sa škvaria pti mori...Utajený zálivček...Osviežujúci kúpeľ..Na holo...Slané kvapky na tvojom tele a druhé číslo...Nežné objatia,bozky a veselý aj vážny rozhovor o všetkom až do západu slnka

technécium

to hej, najprv ho omámila svojou krásou a šarmom až tak, že nevedel rozoznať realitu, ale musela jej to héra prekaziť

ksl

Tak vieš,keď tam ležal na pláži, len tak ledabolo, holý... Musela sa mu predsa prizrieť a postarať sa o neho...

technécium

to je fakt psychiatria, no vo dvojici by to cestovanie určite malo dačo do seba kyklop a ja, navštívili by sme miesta, kde odyseus porazil kyklopa, kde ho nedobrovoľne, dobrovoľne držala v zajatí krásna slečna...

ksl

ty to už hraničí s psychiatriou,máš úplne rovnaké nápady ako ja, ja by som si takisto požičala auto a prejazdila celý ostrov ako ty,keby som bola tam na dovolenke,ale ja som napr. nemusela,pretože som si ostrov obehala busom ako výlet s klientami...

technécium

zvláštne, ako dráčik-hľadáš miesto, ktoré je niekde bokom od všetkého, kde môžeš strážiť svoj poklad a kým ho nenájdeš budeš nesvoja, preto tá kávička