kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

technécium

inak k tvojmu príbehu, je zvláštne napísaný tak dojemne, možno urobil chybu, vieš ja na jeho mieste by som určite nastúpil do toho metra, ja mám takú povahu

ksl

Ono s tým kamošom som chcela len potvrdiť,že som si pri svojom mužovi myslela,že aj tak na lepšieho nemám...Ale zase ja som výbušná a hrozne pesimistická,až tak deštruktívne,on zase kľudný optimista...Ale neviem,po týchto posledných mesiacoch ozaj neviem,dejú sa veci,ktoré nechápem a ani už nechcem chápať,napr. v živote by ma nenapadlo,že sa dá zažiť niečo také ako ty a toto fórum..

ksl

Kresba - ano,máš pravdu,tak by som mala presne reagovať...Takú hrdosť na svoje kresby si teda fakt nevidel...U mňa je problém inde,tak si vylievam zlosť na nich...Plne si uvedomujem,že si sama robím zle a že robím zle,ale v danej chvíli si neviem pomôcť a reagujem úplne hrozne...A vieš čo je najhoršie? Že tie deti ma aj tak milujú, aj keď si ich vôbec nezaslúžim a som na nich zlá.

technécium

zaujímavý príbeh, je to tak ako si tu už spomínala, mladá ľudina myslí inak a krása fyzická je na najvyšších priečkach

ksl

Už som ti tu spomínala,že som mala kamaráta,ktorého mi pripomínaš.Tiež bol veľmi inteligentný,schopný a svojrázny,bol šílene škaredý ale úplne to vykrýval svojou inteligenciou a fantáziou,bol ješitný...V jednom kuse sme sa míňali - raz som mala ja niekoho a potom zase on...On vyhlásil,že som jeho osudová žena,ktorú nikdy nebude môcť mať..A to fakt stváral psie kusy...Bola som s rodičmi na dodolenke v Západných Tatrách a on "náhodou" tiež dovolenkoval v kempe vedľa našej chaty...Veľmi som zvažovala či ísť,alebo neísť do vzťahu s ním,nakoniec som sa rozhodla že nie,pretože mal veľmi silné dioptrie a ja som si uvedomila,že by som sa veľmi bála,ako budú vyzerať naše deti...Viem chujovina,ale vtedy mi to pomohlo si odôvodniť ten fakt,že som sprostá,keď si nechám ujsť takého chlapa...On potom odišiel do Prahy.Ale ostalo to také nevyriešené,pretože vždy keď prišiel do KE,tak sme šli spolu von a nevedeli sme sa rozlúčiť,v kuse sme mali čo preberať.. Ja po mojom návrate z USA som sa rozhodla,že pôjdem za ním do Prahy to nejako si ujasniť.Prišla som na to,že vlastne som nevyskúšala sex s ním a možno by mi potom nevadili ani tie dioptrie...Stretli sme sa v Prahe,dali rande,on chápal koľká bije,ale mal priateľku a vo svojom byte kamošov...Koniec rande bolo ako z amerického filmu...Ja som sa musela vrátiť posledným metrom ku kámoške,celú cestu pohyblivými schodami(a boli ozaj dlhé) sme sa bozkávali a keď sa zatvárali dvere metra tak on stál na tom nástupišti a plakal...Takže tak. Potom som stretla muža a jemu som poslala oznámenie o svadbe...Koniec...

technécium

ešte k tomu príspevku, levy charakterizujú 2 veci, sú oslňujúci, keď hľadajú partnerku a sú to najvernejší partnery- horoskopy, možno to vyznie teraz blbo

technécium

tak som zasa potešený, tým, že nie som pekne vstavaný som myslel, že som chudý, inak mi hovoria, že som pekný chlapec

technécium

tak monet, myslel som, že si viem predstaviť tú čmáranicu, radosť v jej očiach keď ti ju ukázala a tvoje zhrozenie, keď si tú maľbu uvidela a riešenie problémov- že mňa tento typ strašne rozveselí, že keby som tam bol tak najskôr zoberiem modrú fixu a druhá polka bytu- urobíš jej obrovskú radosť, dokonca s tím aj prestane, lebo zistí, že je to povolené a maľovať musíš tak, či tak

ksl

Neviem ako pekne si stavaný,ale mne nikdy nešlo o výzor,to ako vyzerá nie je podstatné,podstatné bolo,že som sa s ním cítila dobre a myslela som si,že kopeme jednu ligu a že aj tak niečo ako ty nikdy nestretnem...Myslela som si,že tkýto chlapi nie sú, a že aj keď sú,tak sú kurevníci,myslela som si,že chlap ktorý dokáže slovne zvádzať ženu je automaticky nebezpečný,pretože nie je schopný vernosti....Bola som naivná