kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

technécium

láska tam je zašifrované moje číslo a to sa nazýva kryptogram- nejaká šifra, slovná, obrazová, čo ťa napadne

technécium

moje telefónne číslo je-

začiatok všetkého
číslo na ktoré sa dá previesť všetko
koniec všetkého
symbol duality
univerzum
svetový oceán
rozbi bank
limita
bozk taipana
masturbácia

ksl

Mám na sebe len tričko...Ale ozaj...Čo ty na to? Idem sa sprchovať...Určite by si mi vedel pomôcť...
Čo je to kryptogram? V amerike je číslo záchrany,niečo ako naše 112 a ďalšie sa dosť opakujú...Prvá trojica má moju osudovú trojku v strede a napravo aj naľavo sú račie znaky, rovnaké, bruškom hore...Potom ide kombinácia palička,snehuliačik, palička...

ksl

Ja nechápem čo je divné na tej otázke zo saxofónom...Však keď má rada jazz, tak ti povie že môže byť, alebo čo teda?

ksl

Keď ohuruješ mňa,tak to znamená,že si myslíš,že by nám to teoreticky klapalo?
Ok,len srandujem. Si dobrý a jedno je isté, že som na tebe závislá, len ty vieš čo chcem, nedýcham a nemyslím, keď ťa nemám...To číslo nechceš?

technécium

to bude potom "exotika"
páči sa ti hra na saxafón, myslím klasický hudobný nástroj
vidíš opýtaj sa toto baby na rande,,,páči sa ti hra na saxík?