kulturistky

Príspevok v téme: kulturistky
technécium

dnes som sa zhodou náhod ocitol v kulturistickom centre, kde som musel čakať 2 hod a keďže sa tomuto športu nevenujem, tak som si to šibol pri bar-taký ten bio, a ako tak tam sedím a popíjam canadu, prišli tam 2 kočky po cvičený, bar bol malý tak sme sa dali do reči, kurňa tie svaly natreté nejakým lesklým olejom, dokonalá manikúra, super vlasy, vôňa parfému a toho oleja s potom, no bál som sa postaviť čo mi stál, má niekto skúsenosti s týmito babami, veď tá keď napne tam dole svaly asi ho nevytiahneš

technécium

čo ja viem, láska takto som nad tým nepremýšľal, je pravda, že baby kecajú so mnou a vyhľadajú ma oni, napr. kamošove frajerky a tak- a nerandíme ako bavíme sa trebárs aj o sexe, fantáziách a tak, také debaty ako s tebou, nie zas tak dobré
zasa si mi zdvihla sebavedomie, hej asi som dosť úprimný ako si písala a tým ich odstraším, ale nechcem zas hocijakú, nechcem jej ublížiť, keď vidím, že by to neklapalo a preto radšej ju ani neohurujem, skôr urobím opačný dojem- schválne, je to tak presne ako si písala o tej závisti voči frajerke, potom manželke, det, sloboda a kruh sa uzavrie a si prvá žena, ktorá sa takto vyjadrila čo poznám
význam, všetko má význam, všetko aj keď neskôr, skús potom poslať foto známej osoby na ktorú sa podobáš, alebo tak, to je ešte erotickejšie, keď samo viem o tom

ksl

už nám chýba len 8 príspevkov do 1000...To som ti pôvodne chcela navrhnúť,asi tak dva dni dozadu,že keď dosiahneme 1000 tak tú kávu dáme aj keby neviem čo...Tak asi zvýšime na 1500....

ksl

ty si ale truhlík...Ty zo svojím duševným potenciálom máš na hociktorú ktorú si zmyslíš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tá téma čo si vymyslel, napr. ja si myslím, že sa ti nemôže stať, aby si sa zamiloval cez net, si na to príliš inteligentný. A čo som si všimla a ako to aj cítim, vždy sú to ozaj prvé baby, čo ťa kontaktujú, chcú si s tebou písať (aj ja som ti navrhla písanie a ty si napísal ok,kulturistky), baby ti chcú poslať/ukázať svoje fotky a chcú sa stretnúť...Ja napr. tiež som zvažovala,že ti pošlem svoju fotku ako prekvapko, aby si pocítil, to čo ja, keď som videla tvoju...Je to veľmi zvláštne, keď to s čím si dopisuješ má konkrétnu tvár...Ale nakoniec som to zavrhla,keďže to aj tak nemá význam...

technécium

grcať z milou to nie, ale o grcaniciach ti môžem povedať všetko, najhoršie je keď nemáš čo a musíš a už sme raz komplet ogrcali chatu a aj spali v grckách- tie zalepené vlasy a kyselinová chuť...

technécium

to, by si sa divila, ja tiež strašne porovnávam
včera som išiel z práce z výroby a máme tam také elektrické dvere a nejak sa mi zasekli a prišla mi tam pomôcť baba čo tam robí, moletnejšia a ja som si uvedomil, že tieto baby inak rozmýšľajú, lebo posrandovala o dverách, pomohla a nechcela sa mi líškať, čo zvlášť oceňujem -sú iné fakt mal ten môj kamoš pravdu čo má tú 110 kg babu, čo som ti o ňom písal
teraz to vyzerá, že sa ti zas líškam, ale ja som sa doteraz stretával s tými chudšími, vieš bral som to vždy tak, až pokiaľ som si nezačal písať z tebou, že ako chudého ma budú chcieť len chudé a špatné, tie, ktoré neberú tí mafiáni

ksl

Nie nevadí mi tvoj názor,máš úplnú pravdu...Aj moja priateľka dlhoročná mi to hovorí...Ja túžim robiť v cestovke, to je pre mňa to pravé, odrbávať ľudí svojou milotou a chápajúcim prejavom, cestovať, spoznávať ludí, zažívať stresy v cudzej krajine, kde veci fungujú inak ako tu...Tá poľnohosp. práca ma zabije...Lenže deti sú ešte melé, musím aspoň 3 - 4 r.počkať..A tu je plán - ty sa budeš snažiť urobiť si kurz a naučiť sa AJ (ak ti išla nemčina,tak Aj ti pôjde ľahko) a potom sa možno ozaj stretneme kdesi v lietadle nad pacifikom....

ksl

No ako čítam,tak tiež si mal krásne ranné mládí...Kto nezažil chaty a čundre o veľa prišiel...My sme tiež všeličo postvárali...Ale asi si zo svojou prvou ozajstnou láskou svorne na striedačku z okna podkrovia negrcal, že? Romantika jak hovado...

technécium

no impozantne budeš určite pôsobiť-ty vieš očariť a kvalifikáciu máš super, všetko čo dnes vyžadujú, možno tie zvieratká a prax nejaké mínus, ale láska nechápem prečo takúto prácu-ty máš na viac, nemyslím, že tento druh práce by ťa uspokojoval, skôr ťa bude deptať+ okolie/ manžel, deti,ľudina/ a ty si typ ako ja, hej prevláda rozum, zabezpečenie, ale ja tam to ale, chvíľu super práca a potom ťa začnú štvať detaily na nej a nebudeš to ty skrátka, čo by bola hrozná škoda, ale to sa asi už moc starám, že

ksl

Ja to serem, keď ma budú chcieť tak ma vezmú, zvyčajne viem urobiť dojem veľmi rýchlo, nebudem sa tam na nič hrať, aj tak sa to nevypláca...V podtstate mi ide len o to, že potrebujem peniaze a je tam prac.týždeň 37,5 hod a dovolenka navyše,zrejme v zime,keď nič nerastie..Výplata nic moc,ale pre mňa je dôležité,že pri takejto prac.hod. by som si zvládla chodiť po deti do škôlky a nemusela by som byť vďačná mojej skurvenej svokre...Inak ti poviem,že mňa asi môj už ani raz v živote tak neocenil, ako ty dokážeš v jedinom príspevku...Asi mám už problém...Začala som porovnávať...Nechtiac...