Liečiteľ z Prahy - diagnózu spozná z oka

Príspevok v téme: Liečiteľ z Prahy - diagnózu spozná z oka
suns

ahojte, počula som o liečiteľovi, ktorý absolútne odsudzuje tabletky a vitamíny, ktoré ničia pečeň, pozrie Vám do oka a podľa bodiek zistí Vašu diagnózu. Vyliečil vraj už rakovinu. A to prírodnými "babskými" receptami. Najpr. pitie kamiliek, vlašské orechy, praslička na vyčistenie dutín. Ďakujem:) (občas chodí aj na Slovensko)

[zruseny35]

Ked som bola malá,asi 6-7r dievčatko, vtedy mi diagnostikovali celiakiu.V tom čase to bolo niečo neuveritelne, čo to je za ochorenie.Naši ma toho chceli "zbaviť".Viem,že v noci sme sadali do auta,by sme na rano boli u nejakej 120r babičky liečitelky, ku ktorej sme sa dostali asi tak za 4h na rad a liečila "behaním kostičky po nahom tele" ( v spodnom prádle) Tak tomuto hovorím liečitelka jak z Ruska.Ešte ste celkom dobre pochodili ,ja som mala z toho nočne mory :)

mira

Metoda využíva skutočnosť, že každá zmena na tele sa prejaví zmenou v dúhovke alebo očnom beĺme. Keď farba dúhovky nie je jednoliata, ale sú tam fliačky alebo iné zmeny, sú zmeny v orgáne, ktorý sa zrkadlí v danej zóne.

Využívaním takto metódy by sa ušetrili miliardy za drahé prístroje, na ktoré od nás pýtajú peniaze na každom rohu.

veronika

ja poznam jedneho vola sa Janko a je zo Skalice,neberie ani korunu a ked mu chces nieco dat tak pri odchode ide on pred tebou a ma tam taky kosicek a tam mu das ked chces,moja mama neda nanho dopustit

liana23412

a nepoznate nejakeho liecitela aj v okoli Prievidze? trpim totiz jednou chorobou s ktorou mi nedokazu pomoct lekari (granuloma anulare - nic bolestive ale neprijemne) a uz mi ostava len moznost skusit nieco prirodne.

suns

nemyslim si, ze je to o biznise... pretoze za jednu kontrolu a par byliniek zarobi tych 20 eur... Co vy date za jednu chripku a na dalsiu uz mozete setrit... je to o discipline, pravidelnosti. Priznajme si, ze nam je lahsie skocit do lekarne ako sa denne o seba starat a behat na zachod po tolkej vode... Inak k tomu pitiu vody - naozaj asi nik z nas jej nepije dostatok.. cize jeho prva rada ma zmysel...