kolko trva kym sa spravite pri...

Príspevok v téme: kolko trva kym sa spravite pri...
nikusenkaa

viem ze stale dookola sa to tu omiela ale baby kolko casu potrebjete kym sa spravite ked vas chalan robi jazykom? a chalanom kolko trva ked mu to robite ? ten moj sa snazil... ale uz ho to asi po 10 min nebavilo..a som z toho nestastna lebo ja si pripadam divne ked sa nemozem spravit aj ked mi to robi naozaj dobre len to by mu trvalo asi polhodinu (aj to sa bojim) kym by sa mu to podarilo a velmi som z toho nestastna ani antikoncepciu zatial neberiem

xxxzzzeee

ty sa mas ze si das dolu gatky a davas olizovat svoju, no ju tam dolu niekomu :) aky to je pocit? musi to byt super :)

nikusenkaa

a kolko to priblizne trva? polhodinu? povedal mi priatel ze sa mu strasne lubilo ako sa mi triasli nohy ,vraj to je take zlate a vzrusujuce a ze by to dokazal velmi dlho robit,ze mu chutím. no ale co z toho ked som sa neurobila a bojim sa ze sa mu to nepodarí :(velmi sa bojim a budem z toho naozaj nestastna a psychika to asi nebola ked som nemyslela na nic a robilo mi to dobre len ja by som na to potrebovala aspon hodinu :( a pritom ma vie velmi nazhavit,no uvidim.a este chcem podotknut ze niesom 15 rocne decko ale mam 20

yxo

fuuu ako ho to mohlo prestat bavit po 10minutach??? no tak ono to je strasne individualne jedna moja partnerka sa spravila do 10 min a ina zasa vobec proste sa tak nedokazala spravit...

vlusa

Mne to trvá toľko koľko ja chcem. Keď chcem hneď, tak asi 3 minúty a Keď si chceme užívať dlhý sex, tak vydržím sa neurobiť koľko chcem. Najradšej však mám, keď sa urobíme naraz.

akinom007

ked robi on mna 10-15 minut priemerne. ked ja jeho tak ako kedy , ked to robime den po dni tak aj 30 min. ked dlhsie nic tak do 10 min.

majk

nektorym to trva dlhise inym kratsie ...robil som holku aj pol hodinu a inokedy 5min...nwm na com vsetkom vtedy zalezi..ale zas asi ta psychika..