Dlhe krvacanie pocas kramov

katqska

No ja som este menzes nemala ale pouzívm intimky Naturela a su take aj velke vlozky moja segra ich poziva su dobre sice trosku drahsie ale fakt su ajvonave a ja som s nimy velmi spokojna :) :)

cica

ahojte ja mam najlepsie skusenosti s vlozkami ktore kupujem v Lidli volaju sa Sevena.Su lacné a kvalitou su ako alwaysky.

quaky

naomy to je podla mna totalna debilina .... ved palcovanie nema ziadny suvis s vajecnikmy a tymi tam organmi .... skôr by som sa bala mozneho tehotenstva, ak mal tvoj chlapec nieco na rukach ...

agaven

ja kupim najlacnejšie a damsi na noc 3 a tečie atečia a utrak pod seba ano čím drahšie tým lepšie čo ja viem baba mavala handru ha ha no moja s bočn. kridelk. su dore nohavič. ti nezašp. no sušaj

[zruseny8]

a preco chces libresse? vsak to adulik napisala ze tie pouzivala pred 16.rokmi a teraz len always..skus tie always, alebo naturella, no este aj tesco vlozky sa daju

katush

na nete som pozerala, tie libresse sa mi zdajú strašne drahe ... teraz sa neviem rozhodnut ze ktore :D ...
uz mi to nastastie takmer prestalo mam uz iba slaby hnedy vytok takze budu na nabuduce :D ... a dakujem vam za vsetko :P

adulik

no ja mám menštruáciu už 16 rokov... a dá sa povedať, že som verná značke allways... tie používam nejakých 13 rokov, možno i viac, pred tým som používala libress (či ako sa to už písalo), ale vždy ku koncu používam intimky... s tými parfumovanými majú dievčatá pravdu, že tie sú akurát tak zdrojom kvasiniek. A čo sa týka dĺžky cyklu a menštruácie, tak sa ti to upraví... ja som mala síce od prvej pravidelnú... každé 2-3 roky sa mi stane, že mi mešká aj 10 dní.... ale to je len malé vybočenie z pravideľnosti, a dĺžka... tak ja som zo začiatku mávala 8 - 10 dní a až som začala pohlavne žiť, tak sa mi to upravilo na takých 5 - 7. a čo sa týka prístupu tvojej mamy... úplne mi to pripomenulo tú moju... tiež ma takto "zasvätila" do tajov ženského sveta...