Dlhe krvacanie pocas kramov

bambula21

je to normalne... do 18ich rokov sa ti vsetko upravi, aj dlzka aj pravidelnost. ja som tiez mala prve dlho a silne, odvtedy uz take silne nikdy :) a prve dva roky som mavala aj kazdych 22-23 dni, po 18ke sa to upravilo na 28-29... daj tomu cas, vsetko bude ok.

katush

dakujem fakt si mi pomohla. s mamou sa totiz o tomto nedalo. ked som jej to povedala, tak mi iba ukazala kde ma ulozene vlozky. a to boli tiez take sitne, lebo som mala aj vzorky always a tie boli ovela lepsie. ale mama povedala ze ak mi jej nevyhovuju, tak mida peniaze aby som si isla kupit vlastne :D

[zruseny8]

naturella su dobre. ale kupuj si neparfumovane, pretoze tie parfumovane tvoria dobre prostredie pre vznik kvasiniek..
no a silne stredne ziadne...tak na zaciatku menstruacie staci pouzivat tenke, v strede ked mas silne krvacanie mozes tak take co viac absorbuju a na konci zase tenke.
ja osobne pouzivam ci cez den alebo cez noc, ci na zaciatku alebo v strede menstruacie stale rovnake, iba ku koncu si davam intimky, ked mam este spinenie. ale to sa casom do toho dostanes

katush

no ked som si už vytvorila temu, chcem sa ešte opytat na par veci, lebo mama mi v tejto oblasti zivotaschpnu radu dat nevie
Ake vlozky su podla vas naj? Kde je aj niaky pomer medzi funkcnostou mnozstvom a cenou. Chcela by som niake jemne ale co cez ne nepresakuje. Paci sa mi znacka naturella. Co si o nej myslite? Je treba si kupovat vlozky aj na silne aj na stredne krvacanie? diky

[zruseny8]

juuj to je u kazdeho individualne, podla mna ti to kazdu chvilu skonci..a sa necuduj potom ked ti nepride kramy hned o mesiac ako by mali, ale o dva, tri ci viac..jasne nevylucujem ze mozu prist aj nacas. to potrva aj par rokov kym sa ti spravidelnia