Vytrhnut naraz 4 zuby mudrosti

Príspevok v téme: Vytrhnut naraz 4 zuby mudrosti
bojimsa

Ahojte, o 3 tyzdne idem na vytrhnutie 4 zubov mudrosti. Hrozne sa bojim, nikdy som nemala problemy so zubami a teraz toto. Budem po procedure v ukrutnych bolestiach? 2 zuby mam vyrastene uplne, jeden ciastocne a stvrty je este pod dasnom, tak sa bude aj rezat. Bozeeeee. Mam to v piatok rano, myslite, ze budem schopna ist v pondelok do roboty? Dakujem.

mogena

Ja si bez toho neumyjem ani vlasy, nepolejej kvety, moj cely zivot som pocas 13rokov pozorovania dala do rytmu s mesiacom. Cely zivot je len rytmus. Rano vstanem a cviky ktore robim su podla mesiaca. Tak ako vsetko. Som zubarka, ale mam pacientov, ktory ku mne chodia aj s rakovinov a inymi zdanlivo neliecitelnymi chorobami a je krasne pomahat ludom. Len to nas moze robit stastnymi.Ps

mogena

Mesiac bude ubudat dokonca je maly a 26.1 je novy mesiac. Takze 23.1 je ubudajuci mesiac a od 07:18 je v kozorozcovi.

mogena

Blahozelam tvoj termin je vyborny! Davas si vybrat zuby za plnej anestezii?
Aj manzelovi sa operacia urcite podari a bude bez komplikacii. Drzim vam obom plce, a este raz nemas sa coho obavat pojdu von ani sa doktor nenazda. Ani mne v ordinacii najprv neverili, ale teraz som vyhladavana aj kvoly spravnemu teminu,ale zuby mudrosti je to najmenej. Roentgen maju a to je dolezite. Pa

bojimsa

No, zda sa, ze toho 23. bude mesiac pribudat. Bohuzial. Mam toho tolko na robote a z prace sa nemozem svojvolne uvolnovat, ze ma posledne co ma napadlo bolo vyberat si termin podla fazy mesiaca...

bojimsa

ksl, termin mam 23. januara. Neboj, ked to prezijem, tak napisem:)
mogena, v akom stave bude mesiac 23. januara? Manzel mi ide na operaciu ramena 21. januara, zubar je od ruky, tak sme sa zhodli na takomto termine pre mna, aby ma tam mohol odviezt. Diky za radu, budem sa snazit popro tom dobre dychat (aj ked nebudem uplne bdela:) Ja som si zvolila vytiahnut vsetky 4 naraz, aby som tam nechodila ako na klavir a nepodstupovala to utrpenie 4 razy a zakazdym pod vnutrozilovymi sedativami.

mogena

Ahoj! Tatanie zubob mudrosti mam na dennom poriadku a ver mi kazdy pacient bol velmi spokojni. A nieje to ziadna katastrofa ako ti to tu niekto popisuje. Treba vybrat dobry termin!!! To je to najdolezitejsie. VZDY PRI UBUDAJUCOM MESIACI!!! Teda ked mesiac je v tvare "C" vtedy ked je maly a zmensuje sa. Musis pochopit aj to ze zuby su v kosti zavesene a nie vrastene teda visia na fazach vypada to ako tranpolina. Je blbost si ich dat vytiahnut naraz!!! Dva horne je hracka, ale dolny samostatne. Ty citit nebudes nic, dostanes inekciu, ale musis pekne dychat, aby ta "tranpolina" bola uvolnena! Horne v spravnom termine su za pol minutky vonku, spolupracuj s dychanim. Dolny pojde tiez rychlo ale je to vzdy ine ako horne. Dolezity je hlavne termin a ty a tvoja disciplina, po zakroku treba miesto chladit, nic nerobit. Ked "tranpolina" cela popraska tak tam zvnikne teplo obrovske a to treba chladit. Pacienti ma za tieto rady a za vybratie spravneho terminu miluju!!!