pichanie v podbrušku

Príspevok v téme: pichanie v podbrušku
xyzxyzxyz

už viac ako týždeň ma bolí v podbrušku... čo by bolo signálom na menštruáciu (ktorá by mala prísť a niekoľko dní už mi mešká), ale čo ma veľmi znepokojuje, tak pichanie v pravo v podbrušku... že by to bol pravý vaječník a možný zápal alebo niečo? mám aj zvýšenú teplotu... mohlo by to byť tým, že mi mešká menštruácia?

ajlyn

Ahojte uz asi 2 mesiace ma tak nepravidelne picha ale nie v podbrusku ale ako je vchod do posvy a trosku vyssie to pocitujem poradte prosim

micurka

ahojte. mňa by zaujímali tie zrasty... a cisty. Bojím sa že budem mať niečo podobné... dávno som nebola u gyn. a bojím sa práve preto. Menštruáciu mám pravidelnú, ale zvyknem nachladnúť a potom ma bolí v podbrušku a krýže. Potom si dám urologický čaaj a prejde to. Ja len mám strach, že môžem byť neplodná... Pokúšali sme sa aj o bábätko s partnerom, no zatiaľ nič...

xyzxyzxyz

no ja som dostala teraz menštruáciu.... takže to pichanie bolo asi tým spôsobené... aj teplota... meškali mi 15 dní, tak už som mala všelijaké predstavy

majka333111

.....meska mi kazdy mesiac menstruacia ako si to mam upravit??ciiim jedlom,tabletkami,alkoholom???:D heh ale stejne mi to nevadi:D

lenuliatko

ano moze.bud mas zapal alebo nejake cysty,zrasty...niekedy to nema ani nic spolocne so zenskymi organmi ale mozu to byt aj nafuknute creva a takto sa to prejavuje ze ta to boli.

bambula21

alebo podrzazdene slepe crevo. alebo prechladnutie a s tym spojena bolest vajecnika. zvysena teplota vo vseobecnosti znamena, ze telo bojuje so zapalom.