Popraskane kutiky ust

gastanko2016

ja to zvyknem mávať hlavne v zime a v chladnom počasí. Najlepšie mi na to zaberá synov bepanthen care. Natieram si kútiky viac krát za deň, bepanthen ich dobre ošetrí a premastí a nie sú také suché a nepraskajú.

keksik333

mozno ti chyba vitamin B skus si dat drozdie na noc a na notino.sk si pozri nejaky dobry balzam..ja som za modré vajíčko eos

mellisa

Pravdepodobne ti chýba niektorý druh vitamínu skupiny B alebo aj železo. Neviem či si chlap alebo baba, ale dosť pomáha potieranie pier medom. Ak si chlap tak to aplikuj len keď si doma :D

Ben

Nevie mi niekto poradiť.?? Mam strašne popukané pery a kútiky a strašne ma to boli už to mam viac ako mesiac dávam si aj mastičky ale nič nezaberá..Môžu mi chýbať vitamíny alebo mam niečo iné.????ďakujem

nightmare281

ahoj ja son tiez mala kutiky aj pol roka nic nepomahalo. a potom mi zistili nedostatok zeleza...chudokrvnost. zacala som ho uzivat a kutiky zmizli :)

17Klaruszka

Ahojte!!..:D...Už asi pol roka mám popraskané kútiky okolo úst a neviem čo nato použiť aby mi zmizli!...Vyskúšala som už veľmi veľa vecí ale nič mi nepomáhalo. Skúsila som napr:hojivý zázrak z Oriflamu,rôzne mastičky a krémy dokonca niekto hovorí že je dobrý aj med. No mne nepomohlo nič!!....už neviem čo použiť a preto vás žiadam o nejakú dobrú radu. Niekto hovorí že mám málo vitamínov a preto mi mamina kúpila B-komplex a železo. Užívam aj Actimel ale stále nič!!!....:(...prosím odpíšte mi..:D