v com to je???

Príspevok v téme: v com to je???
jankaa17

s mojim priatelom spim uz viac ako pol roka a pri kazdom sexe sa spravi hned ako do mna vnikne a ked je brutalne nadrzany tak ani nestihne pomali do mna vojst a uz je tak stale ideme aj druhe kolo lebo nic z toho nemam..ale vravel mi ze s inymi sa mu to nestavalo iba so mnou tak nechapem mame obaja 17 r . lubime sa. pred tym co mal s inou sex bola len jeho kamoska tak nechapem v com to moze asi byt?? dakujem

Plysiak

pol roka je dlha doba... divaj sa ja ked som mal prvykrat sex tak tiez to bolo tak, a.. tiez som sa v tu noc spravil asi 5 alebo 6 krat (kol) pokial z toho aj ona daco mala.. ja dufam ze potom to uz bude lepsie nielen u mna ale aj u vas... ale.. neviem.. asi ta moooc miluje.. ale fakt je ze tie prve 2 razy by si to mala robit rukou alebo pusou neviem.. to je jedno.. ale ako casto mavate sex? bo ak si ma zvyknut tak to nemoze byt raz za mesiac... vies...

andy

Neboj, to chce čas a tréning. Je pravda, že je hrozne na teba nadržaný a preto dlho nevydrží, ale treba sa to naučiť ovládať. Ste ešte mladí, všetko príde. Skús ho najprv urobiť rukou a až druhé kolo ísť na to. Alebo aj 2 x rukou a nech ti to opláca. Potom sú ešte kadejaké iné pomôcky, ale vy to, podľa mňa, nepotrebujete