sex

katu5ik

ja som vzdy chcela po 18 :D a mala som nakoniec tesne pred 16..ja neviem, bolo to take..vedela som,ze to neolutujem..on mal 17 a tiež poprvykrat:) to bola taka laska, ze ja nechapem..a doteraz je... :):)

srnka

noo ďakujem... aspon trošku si ma povzbudila že fakt nebudem robiť to na čo sa sama necítim... si zlatá že vješ poradiť...:P

moniqa87

rob len to na co sa citis... nic ine ti poradit nemozem a ked budes robit nieco co sama vnutorne nechces, tak to raz skutocne olutujes, ver mi...
viac ti k tomu dodat nemam co...
je to tvoje rozhodnutie a ja ta presviecat nejdem, svoj nazor som uz napisala

srnka

tak ale to proste nejde.. vážne ho milujem a odmilovať sa len tak nedá... aj jeho kamrát nám radil aby sme sa menej lúbili...ale je na to príliš neskoro keď sa fakt dosť milujeme.. njekedy už aj lutujem že ho tak veľmi milujem... hádam sa mi to raz vypatí...

moniqa87

rozhodne to nesprav, uz len z toho ako pises, je jasne, ze na to, nie si este pripravena...
a prosim ta... nebud taka hlupa koza, co je tak slepo zamilovana, ze keby jej chalan povedal skoc do studne, tak skoci...
OK?

srnka

len zase keď ma aj on nemiluje (ale hovorí že hej) tak ja by som proste nezniesla že by sme sa rozišli pretože na to ho aj príliš MILUJEM... a zase kôli sexu... to by tiež nebolo dobré... nechcem o neho prísť ale zase nechcem sa so sexom ani ponáhľať:(

moniqa87

rob vzdy len to co ty sama citis ako spravne a to co ty chces...
rozhodne povedz nie, ak sa na to necitis a ak by sa s tebou preto rozisiel, tak aspon zistis, ze ta cely cas vodil za nos, ak ta miluje, pochopi to