bolesť po analnom sexe

wewewe

tak som si kupila tu mast,a uz je o ovela lepsie,dufam ze to prejde uplne.keby sa vam to niekedy stalo,tak si kupte avenoc,nie je to len na hemeroidy,pouziva sa to aj na zapaly konecnika alebo ked je poraneny.tak dakujem za rady

fuuuj

makro,moja rec...akurat tak rit stipe z toho a jedna kamoska to raz robila lebo to jej chlap chcel, tak mu to dovolila a potom grcala dva dni.. len si nato spomenula..a mam cosi mudre, moze z toho byt infekcia:)) pozor

moncici

no skus,ale nemusia to byt hemeroidy,mozno sa ti len nieco podrazidlo..ale nepovedala si,ze ako dlho to uz mas..drzim palce :) a fuuj bud ticho ak nemas co mudre povedat..v sexe neexistuju obmedzenia ak to chcu obaja

wewewe

ani neviem presne ,ale celkom dlho,ale chvilu je to v pohode a niekedy sa to zase objavi.neviem co s tym mam robit,poradili mi aby som isla k lekarovi ale naozaj sa mi tam nechce ist.asi dnes pojdem do lekarne a vypytam si nejaku mast.fakt si nemyslim ze by to mohli byt hemoroidy,teda dufam ze nie su.

moncici

ahoj,u mna to bolo podobne,tiez som mala taky problem po analnom, sexe,trvalo to cca dva-tri tzdena a potom to preslo,mozno to bude aj tvoj pripad...ako dlho to uz trva?