Novy zaciatok

katu5ik

len neviem ako je to s tymi mojimi kilami, pretoze kamoska co ma rovnake parametre je vacsia... lenze mam asi aj daku svalovinu z chodenia do posilky v lete :)

katu5ik

jA dneska koncim siesty den mliecnej diety... ucch, pecivo mi chyba riadne, aj cokolada:D:D ale zatial sa drzim :) zajtra už mam za sebou polovicu, jupii!!:D a zacinala som po sviatkoch s nabratymi kilami.. na 74,6 ... ocino už stepper kupil, za chvilu donesie domov, dufam ze bude dobry a hlavne s opierkami!:D ked nie, tak co už :D:D:D.. len mam dost problem s bedrom, ale hadam vydrzim, uch :)

lenulla

Ahojte, pridávam sa. mám 174/70kg rada by som išla na 60kg. Zacala som cvicit taebo, len ta strava. Akonahle sa mi dostane do hlavy,že chcem schudnut, som stale hladna, nemáte nejaku radu???

empezada

tak ludia.. dnes som sa celkom dobre stravovala.. ranajdy jeden grahamovy rohlik s natierkou a cajom. desiata activia musli, obed maly tanier spagiet a doteraz som nebola hladna.. ale idem sa navecerat, lebo o piatej odchadzam korculovat a pridem az o nejakej deviatej.. tak musim nieco zjest :)
takze dnes aj fajna strava, aj sportova aktivita :P som so sebou spokojna hehe :D a vy ako? :)

empezada

ahoj :)
ja by som tiez chcela zacat, ale neviem ako to zvladnem, kedze tento rok maturujem.. no, pokusim sa nevyjedat take kravinky pocas ucenia.. ja mam 61 kil pri vyske 166cm.. kedysi som mala 49-50kil.. a citila som sa najlepsie.. velmi mi uskodila hormonalna antikoncepcia vdaka ktorej som pribrala tych 10 kil.. citim sa ako rozvalkana buchta.. potrebujem to zhodit.. kebyze mam svaly a taku hmotnost, nic nepoviem.. ale je to tuk.. blee.. tak musi to ist dole, spevnit a zbavit sa aj celulitidy.. davam si velke ciele, ale inokedy to uz nezvladnem.. myslim si, ze na vysokej skole uz vobec nebudem mat cas.. tak drzme si palce!