Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Biely vytok

Sandra1579

Ahojte baby, presne o mesiac budem mať 12 rokov... každý deň vidím biely výtok na nohavičkách ktorí smrdí. neviem čo mám robiť... hanbím sa to každý druhý deň dávať mame prať. Neviem čo si o mne pomyslí.. prosím dajte mi nejaké dobré rady čo robiť

Emma8

Ahojte ja mám 12 a už asi4-5 rokov mám biely výtok mám ho každodenne,smrdí neviete kedy by som mala dostať menštruáciu zatiaľ som ju ešte nikdy nemala.. prosim odpovedzte ďakujem

Vendulka123

Ja mám 11 a už asi 2 alebo 3 roky mám biely výtok. Niekedy je riedky inokedy hustejší. Menštruáciu som ešte nemala. Bojím sa o tom povedať rodičom alebo kamarátkam. Na Facebooku som čítala že to je rakovina...To asi nieje pravda, ale aj tak sa bojím.

Vendulka123

Ja mám 11 a už asi 2 alebo 3 roky mám biely výtok. Niekedy je riedky inokedy hustejší. Menštruáciu som ešte nemala. Bojím sa o tom povedať rodičom alebo kamarátkam. Na Facebooku som čítala že to je rakovina...To asi nieje pravda, ale aj tak sa bojím.

Nana028

Ja mám každý deň také bile v nohavičkách a keď niekedy tam mám aj také ,,hlieny,, neviete kedy by som mala dostať menzes??

Marianna098

Mam biely vytok, niekedy husty a niekedy nie, podla mna to je normalne. Menstruaciu som este nemala a tak si myslim, ze uz to ochvilu pride. Mozno sa mylim

Lenka 145

Dievčatá skúste si v lekárni kúpiť vaginálne probiotiká s obsahom lactobacilov a gél na intímnu hygienu - tiež odporúčam z lekárne nie z drogérie. Ja objednávam cez www.kuponyzdarma.sk. Mám tam aspoň nejakú zľavu.