Biely vytok

****

mam 14 a vytok mam cca. kazdych 10 min. obcas aj 5 je to ked kracam ale ked sedim tak ani nie,ked bezim alebo spim tak vobec

Livuška1

sabi84109 tak asi čakaj menštruáciu.
Ako ja nie som odborník ale keď ti To hustne tak asi! asi! to začneš mať.
Ja vítok mávam od polovice šk. roka. A nevyľakala som sa. je to normálne,
pozrite si film mesiačiky

Luss181

neviem ako vy ale veľmi som sa bála na začiatku keď som zistila že mám tento výtok a na niektorých stránkach ešte písali ženy samé bludy že je to niečo hrozné a všeličo možne táto stránka www.medon.sk je vhodná na prečítanie :D je tu jasne napísané že ten výtok je normálna vec ktorú máva žena ako menzes :DDD

sabi84109

Mam 12 rokov a vytok mam us od 8 dost ma to trapi hygiena zanedbana nieje,umyvam sa 2-3 krat denne a nemenstruujem,boliet ma to neboli necitim ho...je biely husty neviem k comu ho mam prirovnat

0sepia01

Ahojte baby, mám hustý, biely výtok už rok a neviem sa ho zbaviť. Môj doktor mi predpísal už všetky možné krémy, tabletky na vkladanie, výplachy, no proste všetko čo ho napadlo ale mne nič nepomáha. Som z toho aj s priateľom zúfalá. Stále ma to bolí, svrbí a som tam dole opuchnutá. Ak s tým máte nejaké skúsenosti, prosím pomôžte mi

lenuskaaaa65

babyyyyyyyyyyy neblaznite utekajte ku gynekologovi ale rychlo lebo su to kvasinky a mate vsetky mykozy a ak popritom mate este aj pohlavny styk tak nakazite este aj partnera !!! neni to samozrejme nic vazne,ale urcite dost neprijemne ked sa budete chodit "oskrabavat" .urcite neni normalny zlty zapachajuci vytok ani biely ktory vyzera ako tvaroh,moja rada-gynekolog !!!!

jedulka

senorrita, jdi k doktorovi a né tady na dálku ...když čůráš a bolí to, jsou to jistojistě nemocné močové cesty, jestli né už ledviny, ale od toho jsou lékaři!!!