da sa ochranit dieta pred alergiou?

Príspevok v téme: da sa ochranit dieta pred alergiou?
kammila

pomoze mi niekto, kto ma skusesnot s umelou vyzivou pre babatka? Moj mazel je alergik a momentalne prechadzame na umelu vyzivu u nasho babtka. Poradi mi niekto ohladom toho, ci existuje specialna vyziva proti alergiam?Citala som nieco, ze HA formula je nejak specialna, ale chcela by som poradit od niekoho skusenejsieho.

mira

Alergia súvisí so stavom čreva. Vznikne, ak črevné klky ochabnú, črevo sa oslabí, s tým sa oslabia i sliznice a pokožka.

Toto všetko má na svedomí priveľa ovocia, sladkosti, kravské alebo kozie mlieko a biela múka.

o skončení nutnej doby dojčenia
vitamíny dávajte detičkám zo zeleniny a kaší z celozrnných obilnín. Zaručene sa alergiám vyhnete, resp. deti, ktoré na ne trpia sa po čase vyliečia.

bertaa

podla mna by mali matky dojcit co najdlhsie a nie davat umelu vyzivu, len tym zarucia dietatu vsetky potrebne vitaminy

vieras.

ahojte,ja si nemyslim,ze davat babatkam vyzivy je spravne.. Ano chapem ze ked to inak nejde tak musite dokrmovat. To je jasne a nemenne,ale ked si alergicka,tak nemusis davat babtku vyzivu s H.A formulou iba kvoli tomu. Davaj mus cim dlhie mliecko. Podla mna je to to spravne

frnana

suhlasim s tebou,ja som taktiez davala drobcom Bebu,je podla mna velmi prospesna. Drzte sa maminy!Urcite sa dietatka daju pred moznou alergiou ochranit,len treba vediet ako! toto je jedna z moznosti,ktore zaberaju.

wercaa

Vedlajsie ucnky? ee,,ved tento vyrobok je urceny malinkym detickam, nie je skodny,,to co by bolo! Beba h.a. je pre deturence len prospena. Jasne ze dojcit treba najdlhsie ako sa da, ale su iste pripady kedy uz nemozes,,a prave v tedy prichadza na rad zvazenie,co das svojmu dietatku do bruska. hypoalergenna vyziva patri podla mna medzi tie vyrobky,ktore im s cistym svedomim mozes davat. Maju velke plusy!

msaj

zuzik, vedľajšie účinky asi nie, a jasné, že materské mliečko je naj., oni to myslia podľa mňa v prípade, že nemôžu dojčiť

RNG

prilisna ochrana a cistota nedaju moznost detskemu organizmu si vybudovat spravnu imunitu a spravne reagovat na alergeny(desenzitizacia)

zuzik

viacere tu odporucaju vyrobok BEBA HA. Zaujimalo by ma, ci mi neviete povedat, ci to nema aj nejake vedlajsie ucinky. Predsa len to je chemia a materske mlieko je materske mlieko ... dik

ivcaaa

Kammilka ano je to pravda,ze tebou spominane hypoalergenne vyzivy obsahuju aj probioticke kultury. Teda neviem ci vsetky. Beba HA urcite ano. Je zdrava na brusko tvojho drobca. Dokonca napomaha spravnemu vyvoju jeho imunitneho systemu. Beba tak pomaha pri naduvani ale aj zapche a hnackach,co je pre babtko vzdy tazkym problemom. Ved vsetky vieme ze,Ked ma zdrave brusko,hned je den krajsi:)