Bojím sa?! som Tehotna?

Príspevok v téme: Bojím sa?! som Tehotna?
izabel

Moj priateľ prišiel po dlhej dobe domov len na pár týždnou. Mali sme spolu sex skoro každy den asik 2 týždne niekedy to bolo s ochranou inokedy nie ale nikdy neejakuloval do mňa. Síce som dostala kramy ale boli slabšie ako inokedy mam veľký strach že som tehotná:( ...aké su príznaky tehotenstva? Možem byť tehotná pri prerušovanom pohlavnom styku? Prosím seriozne vážne mi poradte som zúfala.

ewitkaaa

na upokojenie, ved si kup ten test a mozes byt pokojna a meskaju ti 4dni? A mas pravidelny menzes? Mne gynekolog vravel ze +-7dni je ok. Ale ja mavam presny ako hodinky. Nestresuj ved to uz ti nepomoze. A nepoliehaj s ana priatelove: nespravil som sa do teba, chlapovi ujde ani nevie ako, ved ak nechces byt este mamina tak je kopec druhov antikoncepcie od kondomov, ces spermicidne kremy az po HAK. TAk si nieco vyber a nestresuj sa.

izabel

Dakujem pekne.
paci sa mi tvoj pristup si super a tak je, mas pravdu! Zajtra hned idem na to.
Este raz dakujem pekne

ewitkaaa

petra moze prist aj menzes ak je zena tehotna, ale co som pocula z okolia s ato stalo iba 2 zenam a menzes bol uplne iny ako zvycajne.

ewitkaaa

jezis baby, ja vas nechapem, aj tak vam tu nikto neporadi ze ci STE tehotne, kazdy jeden vam povie ze MOZETE byt aj NEMUSITE byt, nikto vam nepomoze, ved zdvihnute zadky a chodte si kupit test! a izabel ja mavam niekedy prisernenaliate a citlive prsia niekedy aj dlhsiu dobu, a este som tehotna nebola. Ved si vygoogluj priznaky tehotenstva,ale kazda zena je ina. Baby baby, ved ak nechcete babo, tak naco sexujete bez ochrany? Co nemate rozum? A potom tu kazda piata pise, ze sa boji ze je tehotna. TAk sup kupit test a mate po probleme, neviem co tu riesite.

ela 358

ahojte mala som uz pohlavny styk 14 decembra a menzes som mala dostat uz 3 januara ale stale nechodi ..je mozne ze som tehotna? nemam ziadne priznaky len citlive prsia..priatel tvrdi ze to do mna nespravil ale mam strach ..mam si spravit tehotensky test?? prosim poradte