nic ma nenahneva ani nepotesi

Príspevok v téme: nic ma nenahneva ani nepotesi
oktava

Mali ste niekedy v puberte(mam 15 rokov) pocit, ze vam je vsetko jedno? Mna nic nepotesi, ale ani nerozhadze. Citim sa ako zombie. Uz takto zijem asi 4 roky a vobec tomu nerozumiem. Jednoducho ma jedneho dna vsetko prestalo bavit, zaujimat a tesit. Aby som sa necitila tak zbytocna a myslela som si, ze zacnem pomahat ze to mozno pomoze a zacala som chodit do utulku. Vencim psikov uz niekolko rokov. Ale vobec ma to netesi. NEdava mi to zmysel ako vsetko ostatne. Jednoducho som taka ziva mrtvolka a neviem co s tym mam robit, ci to prejde a tak. Stalo sa to uz niekomu? Sibe mi?

loggo

Keby ze ma nic nenahneva to by som teda bral ja mam skor nekedy pocit ze ma nic nevie potesit ale nahnevat ma dokaze hocico

oktava

marvx: ani nie... zmena je zivot, ale ja najskor musim zacat zit. Pred tyzdnom mi zomrel dedo a mne to vobec nedochadza. Musim sa nejak vratit do reality. Neviem co pomoze. Asi uz len kladivom po hlave:D A co ty, nejake nove "pocity"?:D

ty vole

No tak to sme na tom uplne rovnako. Tiez ma nic nebavi, nic netesi, veci robim len preto, ze sa to tak asi ma robit, ale nemam z toho ziadnu radost. Skola deto... som tam dobrovolne, len preto ze ked budem mat posraty Ing. tak by to malo byt trochu lahsie. Ale vobec ma to nebavi, ani praca... proste nic... nechce sa mi chodit do spolocnosti, nechce sa mi byt samemu, nechce sa mi byt s priatelkou, aj konicky ma prestali bavit... proste len tak chodim a cumim do blba... nevidim v nicom zmysel, robim to len preto ze to tak proste je...

oktava

terka18: no ved, presne takto som sa citila a zrazu prisiel tento pocit. Dovtedy som mala problem s kazdou malickostou a zrazu mi bolo vsetko jedno. Jeden kamarat mi povedal, ze nemam byt taky pesimista a kupil mi knizku The Secret. Aspon trochu sa to zlepsilo a uz nemyslim tak ako ty. Aj ked je tak kniha tak trochu rozpravkova. No a este som si nalepila velkeho smajlika na stenu. Je to sibnute, ale je to trochu lepsi pocit, ked sa na teba aspon raz za den niekto usmeje.

terka18

oktava - viem ako sa asi citis.. aj ja mam take stavy niekedy ale skor take ze som stale rozculena..kazda blbost ma dostane a neviem sa uz voobec tesit... a z kazdej blbosti si robim tazku hlavu a trapim sa uplne nad malymi vecami co sa deju.. ja som tiez neni normalna :(
stale mam nejake plany do buducnosti, planujem si ako mi bude dobre a aj tak viem ze urcite sa to nestane.... ze to tak nebude :( ja uz nicomu ani neverim ani na lasku uz neverim

oktava

terka18: no tak som sa citila aj ja a potom to preslo do tohto divneho stavu. Mne sa zda, ze bolo lepsie byt nestastna s nadejou, ze sa to raz zlepsi ako toto. Lebo vtedy som mala pocit, ze zijem. Teraz uz nie. Tiez si neviem nijak navodit tie pocity stastia ani nestastia. Je to akoby som tu nebola. Som v svojom vymyslenom svete... mimo reality... blazon

terka18

AHOJ JA SOM NA TOM HORSIE.....MNA VSETKO ROZHADZE A NIC NEPOTESI :(((( A VOBEC SOM NENI KLUDNA.....JA UZ NEPOZNAM TEN POCIT STASTIA :((( ROBIM SI ZO VSETKEHO MOC TAZKU HLAVU A TO JE ZLE.. ALE JA SOM UZ RAZ TAKA.. ALE JA ASI POTREBUJEM POMOC ALEBO CO LEBO JA UZ TAKTO NECHCEM ZIT :(((