Fialove pysky

reana

Baby! pysky su pysky, nech uz su velke alebo male, fialove alebo tmave. S tym nic nenarobite. Zbytocne sa tym netrapte.

klarika

no vidis,liza. nie som jedina,tak radsej mi porad a nevysmievaj sa mi. mozno ked najdem takeho,s ktorym budem mat aj intimnejsi vztah,tak uz mi to vadit nebude,ale zatial potrebujem radu.ahooj a porad nam,prosim.

klarika

liza, dakujem za odpoved.to znamena,ze ked som tmava,tak mam viac pigmentu alebo ked sa lahko opalim?lebo ja mam svetlu bledu pokozku ale opali ma hned na hnedo.
a tie chlpky z pyskov sa daju ako odstranit?asi sa nemozu trhat alebo holit,to by bolelo alebo sa nedalo.Co mam s tym robit?poradteeee,prosim.

liza

klarika!to si ty co riesila tie velke pysky?a teraz si zistila ze ich mas aj tmave?nepozorujes sa nahodou az prilis??????velke pysky nemusia byt tmave-to nie je tym.to je pigmentaciou.kazda sme ina,tak uz prosim ta daj na moju radu a najdi si konecne chlapa,lebozajtra zalozis temu:chlpky na pyskoch-je to normalne?alebo nieco podobne!jaj musim sa smiat:)nic v zlom,ale aj tak by som rada vedela kolko mas rokov....pa pa

klarika

tmava je asi ta cast,ktora je "von". Asi to tak ma byt.neviem.ale aj to ma zacalo trapit odkedy to viem :(
naozaj to nebude chalanovi vadit?co si o tom pomysli?