Dokážem takto schundúť?

Príspevok v téme: Dokážem takto schundúť?
Michal_PU

Ahojte!
Mám 20 rokov, rok a pol dozadu som vážil príjemných 74kg a mám 188cm. Odkedy mám zdravotné problémy a viac ako rok užívam lieky som pribral na cca 87kg a cez tieto vianoce až na 96kg :(( Mame som sľúbil, že začnem chunúť. Predstavujem si to asi takto:
Raňajky: 2 nastrúhané jabká a 2 nastruhané mrkvy
1. olovrant: Jedno kivi a jedna mandarinka
obed: To čo bude doma navarené alebo na intráku v jedálni, ale pokúsim sa jesť menšiu porciu a zdravé jedlá.
2. olovrant: jedno kivi a mandarinka
večera: 3 nastrúhané mrkvy.
Niekedy ak bude v akcií ananás tak by som si môhol jeden kúpiť a vymeniť ho za niečo v olovrantoch.
Samozrejme budem piť veľa vody a budem doma robiť nejaké cviky a voziť sa na bicykli.
Takto by som chcel schudnúť na aspoň 75kg aby som mal peknú postavu.

Mám šancu takto schudnúť? Viem, že mi to budú lieky strašne brzdiť bo je napísané v príbalovom letáku, že sa z nich priberá :((
Má niekto nejaké rady a návrhy?

miro.83

To je jedno kedy cvicis ale rano sa tazsie dokopem k posilovaniu. Treba jest casto aspon kazde 3 hodiny ale take jedlo s ktoreho sa nepribera a podporuje chudnutie.

nelly15

Ja so myslím že ak máš dané suroviny v jedálničku rád tak by to malo fungovať a aj cez tie lieky...

v: možno nemá rda velmi bielkoviny,ani ja by som už v živote nevložila do ust maso ked ho nemám rada

bojovnicka

miro
prosimta mohol by si mi napisat kolko denne jest podla teba?myslim kolko krat..a mohol by si mi tak strucne napisat co tak asi ked chcem schudnut 7 kil?a kedy je podla teba lepsie cvicit rano alebo vecer...dakujem velmi pekne

v

podla mna tam mas privela ovocia,a teda aj cukru a primalo bielkovin,cize nebudes mat z coho naberat svalovu hmotu..skus vecer zaradit nejake syry,jogurty atd.
a ak sa da veceraj najneskor o siedmej..good luck:)