vnimaju zvierata ludsku nahotu?

katu5ik

hehe, dakujem :).. no a aby som nebola celkom mimo temy, tak my mame yorkshirea - sučku (bože, to sa ale chvastám čo:D) a ona je ete také miminko, taka malinka:D a to má vyše roka..a ta nežiarli ani nič:D len provokuje a šteka popod gauč, ach.. :D ona je take trdielko :):) a priatel ma zase staforda, tiež sučku, od leta, takze steniatko v podstate(25kilove:D).. a ta hrozne ziarli... tu musime najskor uspat na koberci aby sme my mohli mať ekšn:D

perrla

Moj psik sa tiez velmi rad na mna pozera ked sa naha kremujem, no nejak mi to neprekaza, ved on to tak nevnima. Prenho su to len zvlastne pohyby, ktore nevidi kazdu chvilu, tak ho necham tak :-)

lenuliatko

:D a chcem vidiet aka vyska je dnes ako maturita :D a pokial viem aj polievocka ma myslim 18 rokov rada by sla na medinu a rozdava dobre rady a uz ma zltu hlavicku.a myslim ze tu vkuse vypisuje ta ista osoba tieto blbe veci namna alebo na niekoho ineho.vy nemate ani zelenu.

lenuliatko

uz zase provokujete?ved som len napisala aky druh psa to je.och boze.tym som chcela naznacit ze mozno je dolezite o aku rasu ide.ta fotak auta nebola urcena tebe ale babe s ktorou sme sa bavili o autach.uz zasa rypete hej?
ste namna riadne alergicke.

zetta

Tiez som si to vsimla, no neriesim..nema to zmysel. Sranda vsak je ze ju akoze prijali na medinu a pise to dookola a to nema ani jednu prednasku za sebou. Aj tu si mysli ze iba JU mohli prijat na tuto skolu, dnes je vyska ako kedysi maturita-zaklad zivota mladeho cloveka, niektori nedomyslavi si to neuvedomuju. Zaujimave je ze zatial ziadny inteligentny-zmysluplny prispevok nenapisala.

danuska123

zvieratka su mile :) ja mam kocurik ktory mal v lete zranenie labky a nevedel na nu doslapnut tak skackal.ked sme od veterinara prisli domov tak bolo uz mu zazracne lepsie (to bude tym ze mal pocit ze sa mu venujeme kedze sme sli za doktorom:D ) aaa potom skackal este asi mesiac.mal nieco so slachami.aaaaaaa ked sme boli na kontrole veterinar povedal ze je vsetko ok.zee krivat by uz nemal.aa nezbednik jeden kocur raz som ho ,,nacapala,, ako chodi normalne ale ako nahle ma uvidel, zacal krivat:D dovod ? zvykol si ze ho lutujeme, starame sa o nho viac, hrae sa s nim, dostava viac odmien atd.. :D ale uz vie ze sa to nepatri jeden dohol stacil.a myslim ze pochopil:) az neuveritelne

monica

:D:D:D toto je mila tema, uz davno som sa tu nad niecim tak neusmiala :) :D:D Ale to je asi kazdemu blbe, keby sa miloval s partnerom a cumi na neho pes macka alebo papagaj :D:D