Trapi ma moja priatelka (Trošku odklon od témy)

Príspevok v téme: Trapi ma moja priatelka (Trošku odklon od témy)
martin1981

Dobrý deň. Potreboval by som poradiť. Trápi ma moja priateľka. Dosť často ju pichá pri srdci alebo pod posledným rebrom, má pocit, ako keby jej niekto "sedel" na hrudi, ťažko sa jej niekedy dýcha, má studené ruky, pár krát už aj odpadla, má závraty, nevoľnosti na vracanie, bolí ju aj chrbtica a dosť často má problém aj s trpnutím ľavej ruky... Ale k lekárovi nechce ísť a ja ju neviem donútiť, aby tam šla. Neviete o akú chorobu by mohlo ísť? Bojím sa o ňu. Ďakujem za radu.

katkaxxx

martin a kolko rokov ma tvoja priatelka ze sa sprava ako male decko? co mas robit? zober ju k lekarovi. a ked nebude chciet nechaj ju tak, sama si za to moze. moze ist o problemy s chrbticou, moze to byt cokolvek ine a treba to vysetrit.. psychicky sa citi v poriadku?? - pytam sa preto lebo taketo priznaky byvaju aj pri psychickych tazkostiach..

martin1981

Priateľke začalo bývať častejšie zle, ale o lekárovi nechce ani počuť. Prosím Vás, čo mám robiť? Ako ju mám dosťať k lekárovi. Mám o ňu strach....

martin1981

pre ssia: anorexiu určite nemá, meria 165 centimetrov a váži 60 kilogramov....

Pre Zora22: Prosím ťa, a ako prebieha to vyšetrenie?

Zora22

Je to dosť vážne mňa len pichalo od chrbtice do srdca a strašne to bolelo a mala som arytmiu srdca brala som lieky 3 mesiace a som zdravá bola som na EKG a tým sledujú srdce.Tvoja priateľka by mala ísť na EKG.

ssia

a nema nahodou nizky tlak??? ja mam nizky tlak a tiez mavam studene ruky (mozno by to vysvetlovalo aj to trpnutie, neviem), tiez obcas zavraty...
a este jedna otazka. nema nahodou anorexiu?

zuzik

tvoju kamaratku sice mozes donutit ist k lekarovi ale vies ako to je, lekari ta nechaju hodinu cakat a potom ti za 5 minut povedia ze si zdrava. ja mam rovnaky problem s pichanim pri srdci a ostatnym co uvadzas, a myslim si ze to sposobuju mnohe faktory ako zmena pocasia nalada v akej si ale urcite to je stresom co clovejk drzi v sebe a dusi. ja to aspon tak citim na sebe