SKOLA

Príspevok v téme: SKOLA
sarah18

prosim vas aj ked je to blba otazka ale napiste mi ti co uz ste skoncili skolu, ubehla vam stredna rychlo ?? teraz som tretiacka a myslim ci ten rok a pol rychlo podla vas ubehne alebo vam ubehol??? prosiiim napiste lebo uz ja to fakt nezvladam stale sa ucit,,ja uz chcem mat po vsetkom a uzivat si zivota..ist do zahranicia a tak... ja uz chcem mat po tom :( .. prosiim napiste ci vam to ubehlo rychlo od tretej triedy. :(

mia90

no baby ako vam dobre ze ste uz na vyske, mna to este len caka, teraz maturujem, ale chcem ist az tak o dva roky, ale externe.nebavil by ma taky zivot ako mate vy.aspon teraz to tak vidim.mozno potom ked budem chodit externe mozno do toho aj pracovat tak to bude dost narocne,ale stravit dalsich pat rokov skole,to akosi nechcem:D

sajfina

tak to môžeš byť rada,že máš intrák,ja som v 1.ročníku nedostala a v druhom som dostala za prospech,ale akosi neskoro som prišla na to,že som ho dostala,tak som sa nezapísala,no smola =(....na ktorej si fakulte?

igua_

tak to vam nezavidim, baby...ja byvam na intraku a skolu mam 5 min busom a 10 peso. a bavi ma. dufam, ze aj na buduci rok dostanem intrak. keby som mala dochadzat, bolo by to strasne! na intri je fajn. hlavne ma tu nikto nebuzeruje ako doma, robim si, co ja uznam za vhodne.
a cez vikend stiham aj pracu.
zalezi od vysky...

mirka222

sajfina: ja chodím do Prešova (a som z Košíc) a ty? Presne máš pravdu, skúškové je omnoho lepšie. Hoci sa mám toho plno učiť, vždy je to lepšie ako keď je semester. Takto aspoň môžem byť doma a nemusím nikam cestovať.

sajfina

mirka222...nechodíme na rovnakú školu???presne vstávanie o 4-4:30,návrat domov 20-21:00 každý deň,už ma to unavuje niekedy...normálne som šťastná,že máme skúškové,aspoň sa vyspím poriadne

mirka222

že vraj výška je lepšia? tak v mojom prípade to určite neplatí! dala by som všetko na svete aby som sa mohla vrátiť na strednú školu, fakt všetko! Keď som chodila na gymnázium mala som more voľného čase, učiť som sa skoro vôbec nemusela, domov zo školy som chodila o tretej poobede a celé poobede som mala pre seba. a teraz? chodím na výšku, každý deň tam dochádzam, ráno keď máme nultú tak vstávam o pol piatej, domov sa vraciam o ôsmej večer, alebo ešte neskôr, ak máme hodiny ešte večer tak prídem domov o pol 11 večer! tak toto fakt nie je život! a keď konečne príde víkend tak ho celý presedím nad knihami a domácimi. tak vám radím užívajte si strednú školu kým sa ešte dá.