SILIKONY UZ V 19-TICH??

Príspevok v téme: SILIKONY UZ V 19-TICH??
BarborkaC

Ahojte!!
v lete si chcem dat zvacsit prsia.Ale vazne netusim na ktorej klinike vedeli by ste mi nejaku odporucit?
Potom by som chcela vediet kolko to cca cele stoji a ci to dokazem utajit hlavne pred mojou konzervativnou babkou:)nechcem to povedat ani rodicom,najviac sa bojim toho ze po operacii budem rodinnou temou cislo 1.a o to vazne nestojim,kedze v rodine mame dvoch lekarov a dve sestricky a samych pubertakov:)
noo dalej by ma zaujimalo ci to velmi boli a ci potom ked sa to uzdravi budem moct hravat aspon rekreacne basket tenis...
dakujem pekne!!!:)

b4rbie

barborka, kamoska bola v ruzinove u kostala a platila 90 uplne vsetko dokopy a ma ich teda uchvatne prirodzene a su super... a ja mam 22, a hned ako bude nastrene tak by som sla, len sa bojim co to spravi ked budem, budes, chciet deti.. je to sice daleko, ale zas nasetrit na dalsiu operaciu?

BarborkaC

Ale peniaze su....a mame to poviem,ved v tejto dobe to je uz bezne a poznam 20rocnu babu co ich uz ma a je spokojna...
hej chcem to...uz ma od toho nikto neodhovori

usiko

BarborkaC, ja neviem, neccem nikoho odsudzovat, ale v 19-ich? Oparacia za 100 litrov a nikto o tom z rodiny nebude vediet? A ty mas na ucte v tomto veku 100 litrov? Nepatris ty do skupiny ludi, ktory uz od dobroty nemaju co robit? ....tolko kazne a teraz este vaznejsie....pockaj, kym trochu este dospejes, mne sa postava vyvyjala este aj po 20-ke....prsia sice nie, tie mam male, ale aspon mi prichodzi nelabdaju hore dole a pri behu mi nerozbiju hlavu.....no ja neviem, co som sa rozpravala s chlapmi, tak sa im silikony nepacia.....ale fest nepacia.....fakt mas z tych malych prs taky zly pocit?

BarborkaC

jaaj v pohode..
No baby piste mi aj na mail ak mate overene tipy klinik a chirurgov barborka.cernakova@centrum.sk
dakujem pekne:))