SILIKONY UZ V 19-TICH??

Príspevok v téme: SILIKONY UZ V 19-TICH??
BarborkaC

Ahojte!!
v lete si chcem dat zvacsit prsia.Ale vazne netusim na ktorej klinike vedeli by ste mi nejaku odporucit?
Potom by som chcela vediet kolko to cca cele stoji a ci to dokazem utajit hlavne pred mojou konzervativnou babkou:)nechcem to povedat ani rodicom,najviac sa bojim toho ze po operacii budem rodinnou temou cislo 1.a o to vazne nestojim,kedze v rodine mame dvoch lekarov a dve sestricky a samych pubertakov:)
noo dalej by ma zaujimalo ci to velmi boli a ci potom ked sa to uzdravi budem moct hravat aspon rekreacne basket tenis...
dakujem pekne!!!:)

mogena

V 19rokoch je to moc skoro. V 22 rokoch sa ti zastavi vyvin a ty prestanes rast, potom je to o inom (aj ked som nie nadcena, ked sa kocky davaju operovat tak skoro) Jedna moja znama manzelka plast.chirurga(Wien pozri v internete) si ich teraz dala vybrat. Nebudem ti robit kazen, nechcem, ale prosim pockaj este aspon 2roky, nic ti neujde. Mam kamosky co to maju aj som to videla, chytala a hlavne bola pri jednej v nemocnici, su to neznesitelne bolesti.

moniqa87

pokial viem (sice sa v tejto oblasti az tak nevyznam), tak by to nemalo dlho trvat, myslim rekonvalescenciu.
nech uz ti mama povie cokolvek, tak s nou o tom musis komunikovat...
inak, viem, ze sa to neda s tymto porovnat, ale ja mam podobne nieco ohladom toho, ze si chcem dat piercing do nosa, uz roky to chcem, ani drahe to nieje, len co na to nasi... uvidim, kedy sa odhodlam ja...

BarborkaC

vsak mas pravdu mozno to poviem mamine,ale ked uz viem s cim zacne,na to si este mlada daj si to po detoch a kecyy...
ale ved ked mam peniaze som zdrava nebojim sa toho (velmi) a hlavne chcem...

moniqa87

no ja neviem, ono, tvoja rodina si to urcite vsimne, ved zvacsit poprsie znamena zvacsit poprsie, teda, to bude ocividne, ako to chces teda utajit, utajila by si to len vtedy, keby ti ich skoro vobec nezvacsili a o to ti nejde, nie?
skus sa o tom porozpravat s mamou, alebo este nejaky cas pockat, kym budes samostatna a nebudu ti do toho moct kecat...

BarborkaC

vies co nemozem spavat posledne dni:))
a tak pre istotu lebo keby nasi vidia po akych strankach brazdim asi ma pretrhnu:)