Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

suchá pokožka

Novačik

skús niečo prírodné, čo ti hĺbkovo zhydratuje pokožku, premastí ju a odstráni šupinky. Ja mám tak isto veľmi suchú pokožku, vyskúšala som telový mandľový píling Natura House, čím som si odstránila šupinatú a odumretú pokožku a potom som vyskúšala mandľový olej, ktorý si nanášam na vlhkú pokožku po sprche.Cítila som sa ako znovuzrodená a pleť, pokožka na tele sa mi pekne upravila :-)))).

slavico

Mne sa darí problémy so suchou kožou eliminovať pomocou krému Aderma exomega a zároveň užívaním vitamínových tabletiek innéov pre pevnosť pokožky. Odporučila mi to moja kožná lekárka a pomáha mi to. Vitamíny je potrebné užívať 3 mesiace 2 x denne. Sú dostupné v lekárni, no sú aj dosť drahé. Ale ja som na to vsadila a vyplatilo sa mi to. Teraz keď príde chladné počasie kúpim si krém, vitamíny a nemám problémy. Úplne mi ustúpilo to nepríjemné svrbenie lúpanie kože a hlavne to kúšanie, to bolo najhoršie. Moja pokožka vyzerala tak starecky, hlavne na prsiach v oblasti pásu a neskôr aj na rukách a stehnách. Ale som rada že je to už preč.

slavico

Ja už tiež dlhodobo trpím suchou pokožkou. Excipial U Lipolotio mi vôbec nepomáhal. Vyskúšala som už všetko možné a momentálne mi najviac pomáha krém ADERMA EXOMEGA.

zuz

Mne uplne najlepsie zabera telove mlieka z lekarne Excipial U Lipolotio,chod si ko kupit,jednoznacne najlepsi.Tne si davam na cele telo a ptm na RUKY,ALEBO na nejake mensie miesta ELIDEL ,lebo to je len taka mala tuba,ale ten je tiez suprovy.Elidel je dost drahy bez predpisu,ale Excipial ok.Skus..:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.