samoopaľovacie mlieko

araz

liiii
so samoopalovakmi mam skusenosti,všteky smrdeli a skončili po dvoch použitiach v koší,ale kupila osm si krasne vonajuce od Biodermy v spreji,vcera som sa nastriekala a to tak krasne vonia,len ja mam problem,že sa s tým neviem natierat som vždy flakatá aj s týmto sprejom,vcera som sa nastiekala a dnes som sa napratala do sukne a idem si po vonku a kukam na nastriekane nohy a vzadu take hnede a biele pruhy jak zebra :-D

liiii

nahodou ste medzicasom neobjavili nejaky samoopalovaci pripravok, ktory nejde tak strasne dozlta a nesmrdi(drahe, lacne..to je jedno, hlavne kvalitne)

liiii

nahodou ste medzicasom neobjavili nejaky samoopalovaci pripravok, ktory nejde tak strasne dozlta a nesmrdi(drahe, lacne..to je jedno, hlavne kvalitne)

klara90

mata, dakujem za odpoved, ale Dove tiez smrdi :D ked sa nim natries, zda sa, ze krasne vonia...aspon mne sa ta prva vona velmi pacila, ale po niekolkych hodinach sa to ZVRHNE :D a sme doma...neviem, asi ta latka, vdaka kt. pokozka stmavne je taky smrad. Poskusala som aj tie drahsie samoopalovaky, ved aj tento Clarins je uz vyssia trieda, ale vsetko je to na tej iste baze.

Ale inak, musim este povedat, ze vidno rozdiel, ked sa natriem Dove-om a tymto Clarins-om. Nepochybne je kvalitnejsi!

klara90

Existuje samoopalovacie mlieko ktore nesmrdi? Mne sa zda, ze po case vsetky zacnu pachnut rovnako a nedokazem ten smrad na sebe zniest.

Momentalne pouzivat Clarins - tento konkretny je telo aj na tvar (hoci na tvar si ho uz nedavam, dost vysusuje, ak mate mastnejsiu plet, pravdepodobne vam bude vyhovovat). Je velmi kvalitny, nerobi flaky, je to nieco medzi mliekom a gelom, tmavo hnedej farby a velmi lahko sa rozotiera, vysledky vidno po par hodinach, po troch dnoch som "opalena" :P Vsetko super, len ten smrad bleeeeeeee

pata1986

hugina ten kod je kod pri vyrobe a cas vyroby mlieka,
ja mam tiez od lorealu, sice je drahsie ale nerobi mi flaky, som biela ako stena a ked sa nim natriem tak troska zhnednem, ine co som skusala tak som bola zlta a flakata, ta som radsej investovala a oplatilo sa mi, pouzivam tento typ uz 3 roky:)