samoopaľovacie mlieko

romank.a

ja sa v tom velmi nevyznam, ale bezne kozmeticke pripravky maju trvanlivost 1 rok od otvorenia- na obale mas taky kelimok a na nom cislo 12.. neviem ci aj u samoopalvacich mliek to plati, ale ked vravis ze si ho kupila minuly rok, ja by som si asi uz kupila nove:)

Hugina1

Ahojte. Mám samoopaľovacie mlieko DOVE od minulého roku, a naozaj neviem nikde na fľaši nájsť, aký je dátum spotreby. nevedel by mi niekto rozlúštiť to, čo som tam našla??? Na spodku fľaše je napísané: 8227KBX 01:15
Vďaka.

DENI 309

Ahojte ja mam teraz samoopalovacie mlieko od Loreal, a je super krasne vonia a nezanechava flaky a pokozka je krasna bronzova,som s nim velmi spokojna

bahari

pre majolenkkka:
no, ja musim povedat ze mam najvacsi problem s chrbtom lebo nie vzdy sa najde niekto, kto by mi ochotne pomohol...=(
a dalsi problem sa vyskytol.... kedze patrim medzi tych co maju svetlu plet, tak som si aj kupila Garnier pre svetlu az normalnu pokozku a mama mi vravela ze trochu zltnem... vraj vyzeram ako so zltackou.. ale musim priznat ze nohy mam trochu zlte a uz momentalne pri clenkoch flakate, lebo ked si obujem korcule a kremovala som sa predchadzajuci den vecer, zlezie mi to odtial, co ma mrzi... skusim nejak vyrovnat farby peelingovimi prostriedkami a budem si nohy kremovat este raz....

boo_RA32

no tak uz je to treti den a farba je este stale pekna:D sprchujem sa kazdy den ale pre istotu si to netirm tak mi to dufam vydrzi cely tyzden:D

boo_RA32

ja som si vcera kupila sundance mlieko za smiesnych 1,15 50ml a vecer som si ho natrela. najprv to vyzeralo ze ma nechyta lebo mam tmavu pokozku aj bez opalovania, ale do rana mam krasnu bronzovu farbu ako od mora:D ale vraj vydrzi len tri dni tak uvidim

kikuus

ja som uz mala aj garnier aj niveu a johnson ale najviac mi vyhovuje samoopalovak od Dove...nezanechal mi flaky a celkom pekne chyta tiez ma inu vonu ako ostatne nie nejaku super ale da sa

majolenkkka

bahari: ano uz som to vyskusala, davala som si sakramentsky pozor, a dopadlo to OK :) trosku som to mala zle rozotrete pri cele, tam je vidno ze ten krem mam, ale ked si dam na seba tonovaci krem, tak to vobec nevidno :)

bahari

pre majolenkkka:
ja som si pred tyzdnom kupila Garnier na telo a pouzivam ho i na tvar... neboj, dopadlo to dobre, len ani ja som nechcela dopadnut flakato tak som si na tvar davala EXTRA velky pozor.. a musim povedat ze sa mi to osvedcilo.... nic sa nestane ked si ho nanesies aj na tvar... teda moja pokozka to zvladla a navyse je aj hydratovana... natolko, ze nemusim pouzivat ani make-up... a podla mna je to zbytocne vyhadzovanie peniazkov... tak vela stastia