Pomozte psikom

Príspevok v téme: Pomozte psikom
katkaxxx

Ahojte, chcela by som poprosit ludi, ktori uvazuju nad kupou psika, aby sa pozreli na stranku www.psiadusa.sk a porozmyslali nad osvojenim si psika z utulku. psika na inzerat si kupi kazdy, malokto vsak chce psika z utulku a tito psici domov nevyhnutne potrebuju. aj slepy, ci krivajuci psik potrebuje lasku a vie ju niekolkonasobne opatovat. prosim pomozte tymto krasnym stvoreniam. dakujem za vsetky psie dusicky :)

katkaxxx

psiadusa.sk
tymto psikom hrozi utratenie ak si ich nikto neadoptuje.. :((( prosim vas, kto rozmysla nad kupou psika, vezmite si odtialto

katkaxxx

presne tak.. a preto sa snazim aby co najviac ludi vedelo o strankach ako je napr psiadusa.sk, aby sa menej kupovali psiky na inzerat a viac sa brali z utulkou.. ja sa uz neviem dockat kedy mi podmienky byvania atd umoznia mat psika a uz sa tesim ako si ho budem vyberat.. a viete podla akeho kriteria? v prvom rade podla toho ktory psik ma najviac potrebuje.. ktory najviac potrebuje to aby sa niekto onho staral a ho lubil.. urcite si vezmem nejakeho handicapovaneho, pretoze aj taki si zasluzia lasku.. a nie ze "aj" taki, ale "predovsetkym" taki..

Miskanr

Ja mám doma psíka Charlieho. Yorkšírsky teriér. Milujeme ho z celého srdca. Je to náš maznák. Tieto stránky si nemôžem ani pozerať, lebo mi je hned do plaču ked vidím tie fotky. Je hrozné ako sa ludia správajú k zvieratkám. Ved sú to len nemé tváre, ktoré potrebujú lásku, a domov. Oni sa nám vedia odvdačiť svojou vernosťou a poslušnosťou. Určite si raz vezmem aj psíka z útuklu ked budeme mať svoj dom.

katkaxxx

jeeeeeeeej baby, dakujem vam sa podporu a dufam ze sa pridaju dalsi :) ono je to tak ze clovek to asi nepochopi az kym nejake to zvieratko nema... my sme najprv kupili psika na inzerat, to som bola este mensia, ale teraz uz vidim ako to je.. zvieratko na inzerat si kupi kazdy.. ale malokto si zoberie opustene zvieratko z utulku ktore potrebuje lasku.. a ja dufam ze cim dalej tym viac ludi si to uvedomi. vcera som bola s priatelom v utulku - priniesli sme im granule a taky starsi koberec - oni tym vystielaju psikom budy, aby im zima nebolo. aj sme nejakych havkov vyvencili. mali sme aj takeho starceka chudacika, taky bol uz pomaly a smutny (inak hrozne ze psik na starobu skonci v utulku namiesto toho aby bol doma v teplucku s tymi co ho maju radi), ale ako som ho zacala hladkat a som si ho tak pritulila, tak bol taky zlaty, aj kyval chvostikom a hlavicku do mna tlacil, bol mily, normalne mi teraz chyba :) a strasne obdivujem tych ludi, co tam pracuju a staraju sa o tych psikov, opatruju ich a cistia.. musia to byt dobry ludia.

katuuuuuuus

ja mam cavaliera...tiez som ho kupovala ..milujem ho ako moje babo:) (JASNE ZE NIE DOSLOVNE) ,..ale keby si idem kupovat alebo brat hava nevaham a zoberiem si nejakeho z utulku..moja kamaratka si zobrala hava od jenej tety lebo ho chceli utratit...ona mu chcela strasne pomoct ale nakoniec ho musela asi po2mesiacoch co si zvykol na byt atd-...musle aho dat do utulku..vtedy so mto pochopila a strasne mi to bolo luto..plakala som ked som videla tie tvaricky tych psikov v utulku..

quaky

ahoj, ja keď vyrastiem:D(ešte 3 roky:), chcem si kúpiť mačičku.... najprv som rozmyslala, ze ako by som si nasporila na Majnsku Myvaliu za 9OOOSk.... ale potom ma napadlo: tie chovatelske stanice stale robia dalsie macicky, aj ked v utulkoch su stovky krasnych maciciek co hladaju lasku... v tejto myslienke ma utvrdila aj stranka www.mackysos.sk .... a presne tak je to aj so psikmi... ludia si radsej zoberu niakeho cistokrvneho a este si aj zanho zaplatia, ako by si mali zobrat mileho zatulaneho bastarda z utulku...vo vacsine utulkov zadarmo
pre tieto dovody sa pripajam ku katkexxx a prosim ludi, aby radsej zvolili zvieratko z utulku!