Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ked som dopila čaj našla som vo vrecušku červika... fuj

pipina

my sme zas na silvestra varili kapustnicu s kamosmi a pri veceri zrazu pozeram, ze tam plava cervik, moju porciu som dala dojest frajerovi a nikomu som radsej nic nevravela, este by ju vyhodili:))

ShaulaThalit

Ked som bola v skole na obede este niekedy v septembri. Nosila som zo sebou take vlhke hygienicke servitky a som si nimi pribor cistila. A napr v ryzi som dvakrat mala vlas (jeden dlhyyyyyyyyyy) fuuuj

mia90

mne este na zakladnej sa stalo ked sme boli na obede v skole,mali sme zemlovku a na vrchu take zapecene jablka,slivky marhule, a medzinimi ked isla jest nasla kobilku,fuuuuj, a skoro ju zjedla,este taka zapecena,no hned sa jej zaludok zdvihol a letela na zachod,a kucharky chudinky este dobre ze nie urazene ze si to tam asi sama dala, a potom o par dni sa jej stalo tiez tej istej,ze sme mali pomaranc na obed a mala tam len taku skrvnku normalnu na nom nic zhnite, a olupi ho a tam uplne a v mesiaciku uplne tucna vypasena biela husenica, ja byt na jej mieste asi sa bojim aj jest,chudina:D

colbert

ale zase,ved su krajiny,kde jedie aj horsie veci,takze taky cervicek alebo muska je este v pohode...ja som tiez uz skusila rozne speciality :-)))

Summer_

colbert ja by som sla vracat a potom by som si umyvala dlllllllho zuby :D a asi by som na dane jedlo alebo pitie este dlho nemala chut :D FUUJ... a teraz ma tak napada, ze asi pred mesiacom sme mali doma take mini musky, ktore ma rozculovali. ani neviem kde sa nabrali ale uz tu nie su.. :) snad som ich nepojedla v spanku :D :(

colbert

summer,ved to je to,ze zjes a potom vidis co si zjedla a ako sa to hmyri....som nevedela,ci ist vracat,nieco vypit :DDDD a uz som aj muchu vypila.spadla mi do piva a v tej pene som ju tak nezbadala :DDD len som videla,ze mi beha po pohari...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.