ked som dopila čaj našla som vo vrecušku červika... fuj

Summer_

no tak kym o tom neviem ze tie cerviky jem tak noooo dobre,,, ale ziest to tak ze to potom aj zistim tak koniec.. ostavam na velmi vyberanej strave :(

musska

no vraj aj dost pavukov clovek poje za zivot:) ja som raz videla v spravach reportaz, ze clovek si kupil studentsku pecat, a z druhej strany cokolady co tak trocha presvitaju hrozienka, oriesky, tak tam bolo zaliatych asi 20 hrubych vypasenych cervov, ked som toto videla,ma skoro porazilo, a ja som na studentskej zavisla, zjem celu na posedenie:))

moniqua

Raz som citala ze clovek za svoj zivot zje vela chrobakov cervikov musiek a ani o tom nevie-napriklad ked spis a nieco ti vleti do pusy,alebo v ovoci a zelenine su musky, cerviky :D

colbert

juuuuj,aj mne sa to uz stalo a nie raz.raz som papala napolitanku dost pazravo ) a po takej zedenej polovici som zbadala,ze sa tam hnieco "hmiri" no hnus!!!a teraz pred tyzdnom som robila salatik,polozila ho pekne na stol uz urobeny odskocila som si na wc,pridem a na vrchu toho salatu bol taky hnusny tmavozeleny cervik...uz mam normalne fobiu.ked nieco otvaram,stale to prezeram,otacam,presypam...som uz z toho na nervy :DDDD

erla

Teraz ked tak dobre mrzne, je dobre si vyvesit periny na balkon nech dobre vymrznu. Roztoce nepreziju take nizke teploty.