ked som dopila čaj našla som vo vrecušku červika... fuj

erla

Teraz ked je taky fajnovy mraz vonku, dajte si periny von na balkon, nech dobre vymrznu. Roztoce nepreziju take nizke teploty. Shaula..neviem ci tie bodky mas z roztocov, ale mozu to byt tie skakajuce "zvieratka", oni tak zvyknu stipat. Ziju vo vlhkom prostredi.

ShaulaThalit

Oni patria do tej skupiny, niektore...
A ake prostriedky pouzivas? Inak, ja som jednu dobu mala po tele take cervene bodky... tak sme vymenili postel... a niekedy ked spim, tak rozmyslam, ze co po mne lezie a potom sa obcas aj bojim zaspat...

erla

No ved to su roztoce co sa zivia odumretou kozou, take drobne chrobaky, ani nie mikroorganizmy. Preto vkuse kycham a lezie mi to uz statocne na nervy :-(

ShaulaThalit

...Noo. čudovala by si sa, čo si všetko doteraz pojedla, kadejaké "malé" zvieratká...
A inak... keď spíš, vieš o tom, že sa tisícky mi´kroorganizmou a tiež aj malé zvieratká živia tvojou pokožkou? -odumretými bunkami...
To keď sa v noci zobudíš na to, že ťa niečo šteklí, alebo cítiš nejaká malilinký pohyb na tvojom tele - to sú oni.
Tak dobrú noc :D

katu5ik

ja mám seriozne panicky strach z cervikov, dazdoviek a podobne..ked prsi, mam problem vyjst von...ked vidim nikede cervika, rozplačem sa ako dieťa a taký nenormálny pocit úzkosti...ako...teraz ked pisem, tak mi to pride aj smiesne...ale kebyže je pri mne cervik tak neprezijem

erla

Mna minule svokra ponukla hroznom a v miske boli popadane bobule, tak som jedla aj tie, az kym som nezbadala ze v niektorych bobuliach konkretne v tom jednom co som v ruke drzala bolo asi dvadsat tenkych malych bielych cervikov a vlnili sa v tom hrozne, vytrcali z neho ako take haluzky. No nechcite vediet ze skoro som sa z koze vyvliekla. To tam asi nejaka mucha napluvala.