Do 3ky

menly

JA S TYMTO NESUHLASIM ABSOLUTNE MOZE TO LEN NARUSIT VIAC VZTAH PREDSTAVTE SI KEBY SA VASMU MOLASKOVI PACIL VIAC SEX S TOU DRUHOU ZENOU AKO S VAMI OSAHAVAL JU TAM NAHU ZA PRASIA A CHYTAL CELKOM VSADE A VAS BY SI NECHAL AZ NAPOTOM KED VAS MA STALE NOOO AK SA MATE RADI TAK OSTANTE SI SAMI DVAJA MNA PRIATEL NIKDE NECHCE PUSTIT NA CHVILU A ETSE KED SA PO NIEKOM POZRIEM NOOO

pyrana23

No ja by som to rozhodne chcela vyskusat,teda ja,moj priatel(dlhorocny) a este nejaka babenka,myslim,ze by to osviezilo vztah.Chcela by som to skusit,snivam o tom,ale ak by slo do tuheho,no neviem...

ramirez

Ja osobne si neviem predstavit to zeby som k svojej drahej dakoho ineho pustil a napak ona ku mne nejaku inu zensku. Staci ze sa na s nejakou kamaratkou bavim ktoru ona nepozna a uz je zle ; )))

sunnysweetie33

niekedy sa o tom bavime,ale ja by som to chcela s dalsim chlapcom a priatel zase s dalsou holkou..takze z toho nic nebude a ja by som aj tak ziarlila,ze by som to nakoniec aj tak ukoncila skor ako by k tomu prislo..

laci

ak ide o vazny vztah ,,kde patri laska medzi dvoma normalnymi ludmi...tak je to nieco nemozne...ale ak mas priatelku/priatela len na sex..alebo si slobodny/na...tak je to v poho,..isiel by som...no s vaznym vztahom by som to nikdy neskusal,,,

zuzka*

Ja by som to nechcela skusit, lebo sa mi to hnusi.Podla mna je sex najkrajsi vtedy ked ho robia dvaja ludia, ktori sa naozaj lubia a to uz nehorim o ziarlivosti, ja by som to nikdy nedovolila a priatelovi staci, ked na mna sa len nejaky usmeje alebo pozrie a uz zuri, takze trojka urcite nie .Hnusi sa mi uz len ta predstava.