Do 3ky

coko

prese tak nadrzany......aj mne je spatne ked si to predstavim...asi by som sa neovladol ak by to moja priatelka odmna chcela...alebo by povedala nieco take ze by ju to len potesilo...akoze ked moja povie ze ma rada ked sa jej venuju xalani (co sa tyka sexu do 3 ky) tak jej mam chut nieco nepekne povedat...

vera

ja som uz mala prilezitost... ja moj priatel a nas kamarat... ale akosik som z toho vysla lebo som nevedela ako by reagoval môj priatel. no potom sme sa rozpravali o tom a povedal ze ked som to chcela vyskusať ze sme mohli... tak hadam sa mi este naskytne taka prilezitost

nadrzany

ste normalny?????????....akoze vravim 100% ze by som isiel...ale len vtedy keby v tom nebola zapletena laska... prosto keby som mal caju a vedel by som ze som snof len kvoli sexu a zabave thak ok...ale ak by to malo byt s clovekom ktoreho milujem tak to urcite nie.....moja priatelka by to nedovolila....(teda dalsiu zenu) ...totiz nikto tu nespomenul to zeby sa to zdalo muzovy/zene lepsie s tym dalsim/dasliou navyse ako so svojof vlastnou...hmm...na zamyslenie...co potom???...nikdy by som neziesol to ak by to moja milovana (nie len sex parter)chcela...proste dalsi muz co ju obraba???zabudni..povedal by som mozes ale somou uz nepocitaj ...najdi si celu dvojku muzov ale bezomna..

zaja

siska,to je fakt hlupost.kde si zobrala takto skusat vztah?iba otvoris dvere takymto moznostiam a nevies,ci to potom nebude robit aj bez teba niekde v trojke.baby uz trochu rozmyslajte aj dopredu a logicky.ved to je total hlupost.som nikdy nepocula.to sa dnes robi a nezvazuju nasledky a potom sa kazda cuduje.co chces skusat na vztahu takymto sposobom?

angi

SISKA§§:To asi nie je moc dobryy napad taketo testy skusat,ze aspon sa uvidi,ci nas vztah ma vyznam alebo nie.co ked to budes prave "TY"co budes sklamana,alebo ponizena, nebodaj nestastna.Existuju mnohe ine dokazy ako zistis vztah

angi

Baby,preberte sa,tu ide o holu skutocnost,nie o hru alebo stavku.Vy si ozaj myslite,ze vas partner ak vas miluje sa dokaze pozerat ako vas picha iny chlap?mozno v tom momente mu to nevadi,ale musis pocitat s tym ,ze to nemusi prebehnut podla tvojich predstav a uz je tu velky problem.Su aj odvazlivci,ktory to beru sportovo.Ale nikto sa nepozna perfektne,a mysli si co vsetko zvladne a ked si uvedomy co urobil je uz neskoro.NEROBTE TO!MOZE SA STAT;ZE BUDETE BANOVAT;ALE TO UZ NIKDY SPÄT NEVRATIS!

crazynka:)

iv, ale jasne. Ked si to viete sami dobre okorenit tak ten druhy by tam len zavadzal:o) Je to kazdeho osobna vec, ale ja viem, ze tiez si vystacime mi dvaja:o)

iv

crazynka: mozno mas pravdu, aj tak to vo svojom sex. zivote nemienim uplatnit, takze ma smolu. myslim, ze aj bez nejakej 3tej osoby je nas sex super.