chronicky vytok

Príspevok v téme: chronicky vytok
zitta

prosim,poradte mi,uz roky mavam chronicke vytoky,vo vytere vyjde bud streptokok,alebo ked sa prelieci antibiotikami,tak zase E.coli,laebo hocico ine,dokonca aj ked nemam vytok,aj vtedy nieco vo vytere vyjde,uz som zufala,chcem viest normalny zivot a nechcem antibiotika ani vidiet. bojim sa,ze nebudem mat ani deti kvoli tym neustalym problemom,neviete mi poradit?dakujem za akukolvek radu

wikki

ahoj,ja mam toto iste a uz sa ani nerozculujem,lebo ma klepne pepka:)zistilo sa to uplne nahodou,ked mi robila doktorka vyter,dovtedy som si myslela,ze mam uuuplne normalny vytok,teda bud ziadny alebo presvitny az biely,bez zapachu a bez tazkosti a figu borovu,stale nieco vo vytere vyjde a ja uz som presla vsetkymi stadiami od zufalstva po lahostajnost,takze neviem,ci mi ostava zmierit sa s tym alebo hladat stale nejake nove metody liebcy:( mne to nevadi,frajerovi sa tiez zda byt vsetko ok,ale tie vysledky ma trapia hlavne kvoli buducnosti,lebo sa bojim,ze nebudem moct mat deti,ale uvidim,co bude,moja doktorka je zlata a snazi sa mi pomoct,ale asi nevie,co so mnou,tak sa drz a neboj,nie si sama

veronika

ale ved miska ti pisala ze sa jej mas ozvat, tak ake vybodla?

a okrem toho - je to blbost riesit na fore, ked to je problem s ktorym by si mala ist za odornikom.

skus zmenit gynekologa ak nie si spokojna.

zitta

dokelu,nikto mi neporadi?este aj miska sa na mna vybodla,ak niekto o niecom,co by mi pomohlo vie,budem velmi rada...