anjel strážny

fenrir

ja si myslím, že to vystihol daniken vetou- bohovia sa museli zblázniť, hej umierame na rôzne choroby, ale zas žijeme oveľa dlhšie ako v stredoveku, a tiež si nemyslím, že kto má peniaze má všetko možno naopak, proste sme predátory- vyťažiť, zničiť a zotročiť a potom ísť ďalej

foxgirl

xyz..presne aj za povodne, sucha..za vsetko mozeme len my sami ludia..ved sa len pozri okolo seba..vsetky tie odpady, vsetky plyny, dym..a tak isto z tohoto ludia zostavaju chori..pretoze sa za vsetkym zenu a vsetko chcu mat..dnes su uz neni dolezite city-laska, ci uz materinska al.priatelska,ludia chcu mat len peniaze..pretoze za peniaze mozu mat vsetko..a len potom sa cudujme, ze preco mame rakoviny, preco sme stale chori, preco su ludia postihnuti a preco sa rodia postihnute deti...viem, ze toto sa uz nezlepsi ale prave naopak, bude sa to neustale zhorsovat..a vsetci ludia sa zahubia navzajom.. boh nam daroval len samych seba.. on sa do nas nestara ako budeme zit..svoj zivot si mas zariadit ty, ty budes podla neho zit..boh ti len tochu napomaha a usmernuje ta..a ked si spominal hladomor a utrpenie... porovnaj si..zivot v Afrike a zivot na Slovensku.. presne ako som spominala nizsie..telo ti zomrie ale dusa ostava..a vsetky tie duse ktore su v Afrike, si musia za nieco vytrpiet co urobili kedysi a pokial sa nepoucia z tych chyb, bude sa to neustale opakovat...viem, ze na Slovensku su aj taki ludia,ktorí nemaju co do ust..ale keby sme tu vsetci rovnomerni, len by sme si zavideli aj to co nemame..preto mozme byt radi, tam kde sme. treba si lenuvedomovat,ako sa ku sebe spravme, ci vieme odpustat a ci vieme pocuvat druhych a hlas svojho srdca..ja si len zelam a prajem vam vsetkym, aby ste pochopili spravny zmysel zivota, aby sme my, ako nova mladsia generacia nerúcali, to co je postavene,ale aby sme to zdoknalovali a viedli k lepsiemu.. pomozme tomuto svetu postavit sa na nohy !!!