anjel strážny

fenrir

hej , máš pravdu, ale potom by chýbala akási rovnováha bez ktorej by bol život o ničom myslím, a viera dokáže divy a to nemyslím vieru v boha v pravom zmysle slova

fenrir

foxylady veľmi dobre si to napísala, teda myslíš, že by sme nemali byť nad ničím ľahostajný čo sa deje vôkol nás

foxgirl

technecium, myslim si, ze ty tu mas este nieco neviriese na tomto svete a musis tu este zostat... 3x sa ti stalo, ze si skoro zomrela..preco? zamylsela si sa uz niekedy nad tym? co si spravila? co sa stalo? s kym si bola v ten den? spravila, pomyslela alebo úpvedala si niekomu nieco? niektorí ludia sa na tento svet vratia este par krat, aby sa naucili tym veciam ktore nepochopili za terajsi zivot. telo ti mozno zomrie ale dusa ti ostane..tato dusa sa moze dostat zase do ineho cloveka a zase za ti bude opakovat to,comu sa mas naucit a co mas zmenit.. nestalo sa vam uz par krat, ze sa vam nieco stalo a vy ste len nad tym kyvli hlavou a po case sa vam stalo nieco podobne a este horsie... ??? treba sa nad takymito vecami pozastavit a porozmyslat preco sa to tak stalo... nemyslite si ze vam tu davam nejake nadzmyselne rozumy..ja silno verim v Boha.. je to velmi jednoduche a velmi logicke..preco sa to stalo..len treba niekedy uniknut z tohto sveta a v klude si porozmyslat co a preco sa to stalo....ani chripku nemate bezdovodne...

kika1234

AHOJTe teraz som nasla tuto stranku a je velmi zaujimava.Ja verim na anjelov straznych a verim aj na to ze existuje nieco medzi nebom a zemou.Ja osobne s tym mam skusenosti.Ja mam niekedy take zvlastne sny ktore sa mi splnia .

ksl

Áno,je to presne tak.Všetko zlé je na niečo dobré a u mňa tiež jing-jang funguje na 100%.Všetko negatívne je presne vyvážené pozitívnym.

fenrir

pozri možno to vyznie blbo, ale všetko zlé je na niečo dobré- otrepaná fráza ale 100% a dodám k tomu, že je to vyrovnané-plus mínus, jin jang aspoň u mňa určite, zlé veci čo sa mi stali a vtedy som to bral ako nepriazeň osudu s odstupom času beriem ako najlepšie veci čo sa mi stali a určite by som ich nemenil