Nelieceny zapal penisu alebo moc. rury

Príspevok v téme: Nelieceny zapal penisu alebo moc. rury
to je jedno

no pred par rokmi ma po masturbacii strasne zvykol stipat penis alebo mocova rura a trvalo to dost dlho a ja debil som nesiel k lekarovi preslo to a stale mam problemy s mocenim ze po domoceni este stael odkvapkava moc a neviem to konrtolovat jednoducho si uz dam hore gate a este vyjde nejaka kvapka...a a aj erekcia je niekedy slaba, ranna erekcia zvykne byt ale niekedy je len taka slaba......pojdem k lekarovi co mu mam povedat? myslite ze s tento problem sa este da vyriesit? pomaly budem mat 18

Giuseppe

Ak vela masturbujes podrazdis ri moc ruru, preto ta akoby boolel penis. Co sa odkvapkavania tyka treba si ho asi poriadne oklepat alebo popretahovat predkozku tak ako ked masturbejes tak 2-3 x pretiahnut. Niekde som cital ze pocas mocenia si treba pretiahnut predkozku a potom to nebude kvapkat. No to velmi neodporucam lebo sa mi z toho raz zapalila predkozka. DO moc rury si netreba nic strkat, lebo je sterilna a zasunutim roznych predmetov si tam mozete zaviest infekciu

edgar20

no dobre priznam sa, akoze ja som si tam zo zvedavosti strcil taku zeleznu tycku (ja neviem, nie velmi hlboko, max pokial siaha zalud) bola nerezova a vcelku tenka, ze bude dobry "efekt". Potom ma tam zabolelo a rychlo som to vybral :S No a potom ma to tam trochu svrbelo (ako keby vo vnutri), teraz uz len trochu zastipe, ak dost pokrcim nestoporeny penis = tak dufam, ze nic vazne som si nesposobil. (upokojte ma odbornici, ktori to citate) Nutka ma mocit dost casto, lebo pijem vela vody - je to zdrave. Inak, co sa tyka odkvapkavania, aj ja mam ten problem, z mojho uz dlhorocneho pozorovania uvediem niekolko pricin:
* stres/ponahlanie sa;
* este sa odkvapkava, najma ked vstanem (ak som pri moceni v sede);
* ak mocim v stoji a mechanicky neodkvapnem ako tu bolo povedane.

A dost proti odkvapkaniu (do spodneho pradla) pomaha:
- mechanicke JEMNE stlacenie tej mocovej rury zospodu a az do spicky penisu hore (nemusis len raz, dva-trikrat);
- po moceni pohyb s vtakom do roznych stran, mozno je ta rura len pricviknuta, skus dohora a dole (nasimulujes tym pohyb davania spat do trenirok a zvysok mocu vyjde) (sa stava najma ked zvyknes sediet na WC);
- ak sa vies trafit bez 1 kvapky na misu, tak moc v stoji a odkvapkaj... (ale po dvoch dnoch by ten zachod vyzeral dost zle :D)
- ak zvyknes v sede, po dokonceni mocenia sa aj normalne postav aby to aj samo odkvaplo rovno do zachoda.

No a ja si este zvyknem aj toaletakom (2 ustrizky) zo zaluda zvysnu tekutinu vysusit a garantujem (aj ked dnes uz nikto nic negarantuje), ze nebudes mat ziadnu zbytocnu kvapku ;))

vek: 23

Ivka 1

Ak je to zapal ,tak antibiotikami.Stipanie nemusis mat ale tazkosti s erekciou, s ejakulaciou a odtokom mocu - moc odchadza po kvapkach a kazdu chvilu mas nutkanie na malu
potrebu.

to je jedno

ivka asi nieco s prostatou, lebo aj s erekciou su problemy, nie? a to sa antibiotikami lieci? lebo ja ziadne stipanie nepocitujem

Ivka 1

Najlepsia bude predsa len navsteva lekara, lebo tazkosti mas aj nadalej a
je potrebne vylucit bakterialny povod
ak sa tak uz nestalo predtym a vylucit aj zapal prostaty.