Nelieceny zapal penisu alebo moc. rury

Príspevok v téme: Nelieceny zapal penisu alebo moc. rury
to je jedno

no pred par rokmi ma po masturbacii strasne zvykol stipat penis alebo mocova rura a trvalo to dost dlho a ja debil som nesiel k lekarovi preslo to a stale mam problemy s mocenim ze po domoceni este stael odkvapkava moc a neviem to konrtolovat jednoducho si uz dam hore gate a este vyjde nejaka kvapka...a a aj erekcia je niekedy slaba, ranna erekcia zvykne byt ale niekedy je len taka slaba......pojdem k lekarovi co mu mam povedat? myslite ze s tento problem sa este da vyriesit? pomaly budem mat 18

Ivka 1

Moze ist o zapal moc.ciest alebo o zapal prostaty.Samozrejme sa s tym da nieco robit, dokonca je to potrebne riesit najprv u praktickeho a potom u urologa. Povedz ,ze mas bolesti pri moceni.V prvom rade sa vysetri moc,ci tam nemas hnis alebo krv.

to je jedno

ale ja ked si stlacim moc. ruru tak to boli, tak picha ci co to robi, ako pir moceni nic nestipe, nepicha, len ked si stlacim moc ruru, najma v tej dolnej casti penisu, dolna cast myslim tam kde zacina penis

miso

tak to dlhe odkvapkavanie trapi aj mna nejaky cas. Respektive trapilo, kym som neprisiel na jedno take riesenie:
Po vymoceni si stlac prstom v dolnej casti penisu mocovu ruru a posuvanim prstom hore vytlacis zbytok mocu von. Pre zvysenu efektivnost je treba aj trochu stiahnut predkozku. Ak si to stale nevies predstavit tak to proste vyzera ako jeden "hon" smerom na hor s tym ze jednym prstom rolujes cez mocovu ruru :)

A stipanie z casu na cas pocitujem aj ja, ale zase strasne silnym ho nemozem nazvat

Mam 20