Antikoncepcia a fajcenie

dancaBB

zacinam mat pocit ze by mali hak predpisavovat az po iq testoch..mozno by sa potom ludia stale nestazovali na kraviny

lebo si za to mozu akurat SAMI svojou inteligenciou

dancaBB

hm tomuto sa hovori spravny pristup..uvidime co bude neskor..mozno si dojebes zdravie a ty o tom hovoris jak o pocasi...tento svet speje takymto stylom akurat tak do p.ci..inak to uz nevidim...kludne to ber jak lentilky, v pohode..seba znicis, nie nas..potom sa nestazuj ze hak ma neziaduce ucinky ty truba

alzbee

perla.www: chces mi povedat, ze ty si nikdy nepocula o tom, ze ked baba berie HAK, tak nema fajcit? tebe to nikdy tvoja doktorka nepovedala a ani si si nikdy neprecitala pribalovy letak???...pretoze tam to mas krasne vysvetlene, co sa ti moze stat, ked fajcis...necakaj, ze do rana z toho umries, ale zvysuje sa ti riziko trombozy ako napisala DancaBB...tiez poznam plno bab, ktore beru HAK a fajcia...je to na tej babe. ale potom o par rokov sa necuduj, ked budes mat problemy a neobvinuj z toho tabletky, pretoze sama budes za tvoje problemy zodpovedna...

alzbee

perla.www: chces mi povedat, ze ty si nikdy nepocula o tom, ze ked baba berie HAK, tak nema fajcit? tebe to nikdy tvoja doktorka nepovedala a ani si si nikdy neprecitala pribalovy letak???...pretoze tam to mas krasne vysvetlene, co sa ti moze stat, ked fajcis...necakaj, ze do rana z toho umries, ale zvysuje sa ti riziko trombozy ako napisala DancaBB...tiez poznam plno bab, ktore beru HAK a fajcia...je to na tej babe. ale potom o par rokov sa necuduj, ked budes mat problemy a neobvinuj z toho tabletky, pretoze sama budes za tvoje problemy zodpovedna...

dancaBB

to si sa mala spytat doktora...nie nas...on ti mal povedat co jak..vy si date nieco predpsiat a vobec nic sa nespytate? no sak co uz ked je vam to jedno..jedna sa o vas zdravotny stav

dancaBB

perla uvidis...mozno budes mat trombozu ale sak tvoja chyba ...nemas fajcit nemusela by si sa bat...co sa na to da napisat

perla.www

DOBRY JA TERAY YACINAM BRAT PRVY DEN ANTIKONCEPCIU ALE FAJCIM .DNESKA SOM YAFAJCILA TRI A OD DNESKA MAM BRAT TABLETKZ SPRAVILA SOM YLE MOYE MI TO USKODIT KED TERAZ O PIATEJ BUDEM BRAT PRVU TABL.