Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nic ma nevzrusuje

Príspevok v téme: Nic ma nevzrusuje
19-ka

Ahojte, mam 19rokov a mam problem so sexom, teda hlavne s orgazmom. Staleho priatela nemam cize ani pravidelny sex, ale ked sa aj prihodi nikdy sa nespravim. Vobec nic ma nevzrusuje ani cmulanie bradaviek, prsty, lizanie, proste nic......absolutne nic. som uz z toho zufala, neviem co mam robit, chlap uz ma nakrajicku snazi sa vydrzat a pockat na mna aaa pritom to somnou ani nehne....

apofys

Ahoj cital som si tvoj problem a tiez som bol kedysi taky :) tvoj problem je v tom ze nemas fetish.. zacni sa hrat s predstavami a hladaj co ta bavi.. niekoho vzrusuje latex ineho zas nozky niekoho tajomnost :P fetish nemusi byt nutne hned zvrhly len sa viac odviaz a zmena pride :)

raven

no ja si myslim ze u bab je najvacsi problem ten ze ri to myslia na milion dalsich veci ...alebo si skus nieco predstavovat co ta vazne vyhecuje

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.