koza

Príspevok v téme: koza
kozicka

ahojte mam problem schudla som 20kg za kratku dobu ale koza sa mi nestihla stiahnut stiahne sa mi? mam 23 rokov pouzivam nejake spevnujuce pripravky sem tam cvicim snazim sa hlavne na brucho lebo tam ta koza najviac je skareda... myslite si v mojom veku je uz koza stara na stiahnutie sa? nikdy som nebola bohvie aka stihla tak mam obavi ze to bude vysiet...

kozicka

kedy mi ako vyjde cas za tie 4 mesiace co som drzala dietu som sa snazila 2 krat do tyzdna poslednu dobu skoro kazdy den pol hodinku hodinku ale len cviky ktore ma nebolia...mam problemy s klbamy a chrbticou tak ich moc nieje a nemozem az tak makat brusaky nesmiem :( a aj tak ich robievam co chrbat vystaci

majkaaa

Ja som schudla 25 kíl keď som mala po 40-tke,ale s kožou som problémy nemala. Chudla som zdravo a hlavne som od prvého dňa chudnutia poctivo makala vo fitku. Nič iné Ti teraz neotáva,len riadne makať. Brušáky,brušáky,brušáky...

kozicka

yxo :D nenisom blba ze neviem ze to robi plastika :D ale sa tu snazim informovat ci to nejde inou cestou niesom az tak stara myslim zeby sa koza casom este nestiahla hned pod noz nemusim hadam ist

suzen_

no ja by som skusila cvicenie..ale nei sem tam ale fakt aktivne..kazdy den nech z teba tecie..alebo potom operativne odstranit led to velmi prevysa